Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Basszusgitárosok szerintetek?

Basszusgitárosok szerintetek?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen szinten vagyok ha a kovetkezőket tudom játszani:


Slipknot-Left Behind Before I Forget

Duality Spit it Out

Sic Dead Memories Wait and Bleed


Korn- Blind Clown, Y all wanna single, Shoots and Ladders


ezek azok a számok amiket gyakran játszom s amik bonyulultabbak



2012. júl. 23. 14:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
a black metal is lehet primitív, a punk is lehet bonyolult (legritkább esetben...), és bluesból is van millió féle, egyszerű, és nehéz is. Szóval ezzel így sokat nem mondtál. Ez a Primus viszont valami nagyon elborult, de nagyon jó zene szerintem :D nem is tudnám mihez hasonlítani, annyira eredeti az egész
2012. júl. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

hát mivel csak egy éve tanulok lehet a tudásom egy síkú(zenei ízlésem nem: Primus, sleepytime gorilla museum, van der graaf generator, faun fables, idiot flesh, the residents, snake finger)de gondolom mint ahogy a linkre nem volt erőd rákattintani, ezeket se fogod megkeresni

basszusgitáros szemmel a primust megnézném ha a helyedben lennék, de Rushon kívül ismerek pár reggae-t meg egy kis rock'n roll-t meg az alap blus témát.

de szolfézsból egészen nagy hiányosságaim vannak, de tudom h fontos, főleg ha az ember másokkal szeretne együtt zenélni, és saját basszustémával előrukkolni.

2012. júl. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!