Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy rockernek milyen az...

Egy rockernek milyen az életstílusa, hogyan él stb?

Figyelt kérdés
Egy a külső (már akinél). De a többi? Mert hogy a rock az egy életstílus - mondják sokan. Mi ez az életstílus?

2012. jún. 24. 16:23
1 2
 11/11 anonim válasza:

Én inkább úgy írnám le, ahogy engem a rock kísér életemben: A rockzenével az emberben a tisztesség, becsület meghatározóvá válik. A hülyeség elleni lázadás tényleg nem rossz gondolat. :) De itt a mai korcshülyeséget kell érteni, nem a régimódi poénkodást egymás között, mint társasági hangulat (hiszen ehhez is kell egy bizonyos értelmi szint). Én például a nemzeti rockot szeretem legjobban (Kárpátia ;) ),de nem hiányozhat mellőle a többi kiváló együttes sem. A szabadság érzése szintén ebbe tartozik.

Ami viszont a legjobban meghat, hogy ha hasonló rockerekkel vagyok egy közösségben (akár koncert, akár barátok), mindig úgy érzem mintha egy családban lennék ahol "egy mindenkiért, mindenki egyért"! :)

2013. máj. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!