Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rockernek számít, vagy nem?

Rockernek számít, vagy nem?

Figyelt kérdés

Rockernek számít az a lány aki imádja a rock zenét, és a rockereket is, de viszont a pop zenét is nagyon szereti?

Imádok még koncertre járni, és ismétlem nagyon bírom a rockereket, rengeteg ilyen ismerősöm is van. A válaszokat előre is köszönöm. :)


2011. júl. 13. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azt, hogy tini. Nem tévedtem?
2011. júl. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet, de érdekes, mert ismeretségemben vagy csak a pop zenét szeretik és az ezzel járókat, vagy a rock zenét és az azzal járókat. Nem igazán értem ezt :/ De kicsit idétlen a kérdés belátom xD
2011. júl. 13. 11:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Rühellem ezt a rockeres izét.


Én nem nevezem magam annak, de sok rockzenéz hallgatok. Ezenkívül azt is játszom. De már régóta divatos ruhákban járok, néha rappet is hallgatok, meg klasszikus zenét, elektronikusat, meg mindenfélét.

2011. júl. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Van jó zene és akad olyan is ami pocsék. A kettő között a határt mindenkinek magának kell meghúznia. Tekintet nélkül a műfaji besorolásokra.
2011. júl. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Bár remélem ezen senki nem húzta fel magát, ugyan is csak kérdeztem.:)
2011. júl. 13. 21:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem számítasz rockernek. Csak szereted a rockzenét és szimpatizálsz a stílussal. Aki nagyon szereti a popzenét is, az nem rocker. (egy valódi rocker általában nem szokta szeretni a popzenét.. max jól tudja tolerálni)
2011. dec. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!