Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen típusu hangom van? +...

Milyen típusu hangom van? + hangminta. DBZ chala head chala.

Figyelt kérdés

nah szal nagyon nagy kedvenc gyerekkori mesém főcímdalát magyarul felénekeltem, hála egyik kedves magyar fannak aki volt olyan kedves lefordítani, Rudi1118 nak. Szóval a kérdésem az lenne milyen típusú hangom van. Próbáltam az eredetit lekapni, ezért mélyítettem a hangomon, és tudom néha elcsúsztam, és pár helyen alul értékeltem egy nagyon picit a hangokat, de ez csak számomra hallható, laikusnak nem, ezért kérdezek hozzáértőt:) Jah, és a szöveget azt olvastam ezért néha beletört a nyelvem:D


Mellesleg full voice ban megvan a Tenor C, de akkor nem mélyítek, és teljes hangerőn megy. de tudom hogy nem ez adja a hangomnak a jellegét, és a tenor C nagyon nehezen megy, fájdalommal jár!


A minta.


[link]


2012. jún. 6. 02:40
1 2
 11/11 Rudi1989 válasza:

Szia!

Nem gyakran szoktam rákeresni saját magamra a neten, de most így 4 év után kíváncsi voltam, hogy a youtube-on kívül milyen visszhangja van a munkámnak. A dalt sajnos nem tudtam meghallgatni, mert már nem elérhető, de kíváncsi vagyok mit alkottál 2 éve.

Viszont ezt a párbeszédet mosolyogva olvastam végig. Csak annyi tanácsot tudok adni neked így hallatlanba, hogyha ilyeneken felhúzod magad akkor nincs semmi keresni valód a szakmában, mivel ez egy veszélyes Dzsungel és az ilyen embereket falják fel először. Egy kritikában fogadd el amit hasznosnak találsz, amivel meg nem értesz egyet azzal meg nem kell foglalkozni. Szépen meg kell köszönni, hogy véleményt írt és ennyi.

Ha gondolod elküldheted a dalt az e-mailemre ha még megvan: wolfmon1989@gmail.com

Sok sikert!

Üdv: Rudi1118

2015. jan. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!