Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen típusu hangom van? +...

Milyen típusu hangom van? + hangminta. DBZ chala head chala.

Figyelt kérdés

nah szal nagyon nagy kedvenc gyerekkori mesém főcímdalát magyarul felénekeltem, hála egyik kedves magyar fannak aki volt olyan kedves lefordítani, Rudi1118 nak. Szóval a kérdésem az lenne milyen típusú hangom van. Próbáltam az eredetit lekapni, ezért mélyítettem a hangomon, és tudom néha elcsúsztam, és pár helyen alul értékeltem egy nagyon picit a hangokat, de ez csak számomra hallható, laikusnak nem, ezért kérdezek hozzáértőt:) Jah, és a szöveget azt olvastam ezért néha beletört a nyelvem:D


Mellesleg full voice ban megvan a Tenor C, de akkor nem mélyítek, és teljes hangerőn megy. de tudom hogy nem ez adja a hangomnak a jellegét, és a tenor C nagyon nehezen megy, fájdalommal jár!


A minta.


[link]


2012. jún. 6. 02:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nahmost , a dragon ball , meg a 25fajta változata ANIME!!!

Egész jó hangodvan , csak szerintem animét már senki sem néz magyar szinkronnal mert szar.

Amugy nem vagyok nagy zene szakértő , igy nemtudok mondani rá semmit , csakhogy egész jó.


De sok sikert!

2012. jún. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 rajcziz ***** válasza:
A magas és hosszant tartott hangok nem tiszták. A refrén, nem a legjobb. De a hangoddal lehet mit kezdeni. Milyen típusú hangra gondolsz?
2012. jún. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
arra nem gondoltál hogy esetleg a teknika ( 500 forintos mikrofon) nem engedi meg hogy tiszta legyen? vagy elmondhatnád konkrétan mi a nem tiszta benne... Azt tudom hogy a refrén nem a legjobb, mivel a szöveget felolvastam, így értelmezésre is idő kellett. a hangszínemre lennék kíváncsi. hogy 1 Basszus (ami tuti nem), 2 baritone 3 tenor. a counter tenort nem írom mert az tuti nem... csak mert nem tudom eldönteni melyik hangfajhoz tartozom. Mellesleg meg ez a "lehet valamit kezdeni" duma, már ne haragudj, a fél magyar "sztárszar" gárda nem énekel úgy mint én.
2012. jún. 6. 19:03
 4/11 rajcziz ***** válasza:
Tudod mit? Akkor menj az X-faktorba, ha úgyis olyan tökéletes a hangod! Én leírtam a véleményemet, az hogy neked ez nem tetszik, nem az én hibám.
2012. jún. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én meg a tényt írtam le. Nekem igen is jó hangom van. nem stúdióban vettem fel, nem is jó technikával, kis fos mikrofonnal, egy sima Goldwave el... most nekem itt mondogathatod a baromságodat hogy nem tiszta, holott ezt így nem lehet megmondani hogy mennyire tiszta, ha csak nem hallod rendesen életben. ami rossz azt elismerem, azt is hogy elcsúsztam egy helyen benne, sőt, hogy a refrén sem volt jó mivel felolvastam a szöveget, de hogy ne lenne tiszta a hangom ez késsz.... Mellesleg nyugi, hallota már hozzáértő énektanár a hangomat. Ajánlom menny ki egy koncertre, ahol nem stúdióban, -ahol akár órákig is vesznek fel egy számit- hanem élőben kell lenyomni egy szuszra egy dalt, meglátod h ezek a csodálatos X-faktoros, és egyéb hulladékok mit produkálnak, stabilizátor, eq, és egyéb finomságok nélkül... Mellesleg kíváncsi volnék rá mivel foglalkozol.
2012. jún. 6. 19:37
 6/11 rajcziz ***** válasza:

Figyelj! Kíváncsi voltál a véleményemre, én elmondtam. Ha még esetleg elérhető lenne a felvétel, konkrétan megmondanám neked, hogy mi nem tetszik, de mindegy.

A hosszan tartott hangoknál a hangod ide-oda csúszkál, és ez nem a technika hibája. De hiába koptatom a billentyűket, úgysem fogsz komolyan venni, ami egyáltalán nem érdekel.

A foglalkozásom? Hangmérnök vagyok, pluszban hangosítok koncerteken is. Szóval jópár koncerten voltam már. Egész életemben a zenével foglalkoztam, tehát értek a dologhoz azért. Egy szóval nem mondtam, hogy az X-faktorosok jó előadók lennének. Csak a hozzád hasonló túlzottan magabiztos palánták adják a jelentkezők nagy részét, akik egy rossz kritika után rögtön felháborodnak.


Ui.:Akár jó hangod van, akár nem, a "menj" szót nem két ny-vel írják.

2012. jún. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor MENJ a jó édes büdös ku*va anyádba! Így szebb? ki mondta hogy én az X faktorba és az ezekhez hasonlóakba akarok valaha is jelentkezni? Egyébként meg eláruljam mi csúszkál? Édesanyád pi**ájában a fasz. Az! Mert hogy az én hangom nem csúszkál, az biztos. Találkoztam már én ilyen "életemet a zenére tettem fel "mosógép zenéket firkáló 'tuc tuc' patkány "hangmérnökökkel"... Leszarom őket, ahogy téged is. Mellesleg te mit tudsz a hangképzésről? Az EQ hoz nem kell énektanárnak lenned... És utószónak, nem kell féltékenynek lenned arra, hogy valaki tehetséges, és esetleg vinni is fogja valamire, mert arra mérget vehetsz hogy én fogom. Te meg csak "hangmérnökösködj", és csináld a noname "koncerteket". vagy ki tudja? Lehet te a takarító vagy, vagy a gépszerelő, és te pucolod a szart:D Elvégre miért lenne fenn egy értelmiségi, ráadásul egy zenész egy ehhez hasonló oldalon, ahol mellesleg majdnem minden kérdés kamu?
2012. jún. 6. 20:12
 8/11 rajcziz ***** válasza:

Megmutattad, hogy mennyire intelligens vagy, gratulálok hozzá. Nem "mosógép zenét" csinálok, és ezzel a hozzáállással nem fogod sokra vinni. Minden embert így leordítasz, aki esetleg rosszat mer rád mondani?

Édesanyám, köszöni szépen, már évek óta a temetőben nyugszik.


Ui.:Ha minden kérdés kamu, akkor ezek szerint ez a felvétel sem a tiéd...

2012. jún. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Csak azon a szinten válaszoltam neked, ahol az üzenet eljut addig a csökött agyadig. nah.
2012. jún. 6. 23:19
 10/11 rajcziz ***** válasza:
Érdekes. Az én "csökött agyam" teljesen más stílusban fogalmaz, mint ahogy te fogalmaztál. De ne aggódj, eljutott hozzám a mondanivalód. A kelleténél többet is megtudtam.
2012. jún. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!