Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek gáz a hangom?

Szerintetek gáz a hangom?

Figyelt kérdés

ez egy részlet:

Tényleg érdekelne mindenféle kritika:) előre is köszi


http://www.youtube.com/watch?v=YUTw07wChFw


ez egy teljes, másik dal covere...


https://www.youtube.com/watch?v=Ru9wIysYDtE


2012. máj. 31. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:

nem nem gáz. rohatt jó:D

az első szám nekem nagyon nem jött be. annyira a másik sem de a hangod az elég komoly, lehetne belőle vmi ütőset csinálni

2012. jún. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

szerintem nem vagy reménytelen. de van, amikor elég haloványan énekelsz, olyankor nyávogós. az A team jobban sikerült, bár volt egy rész, ahol elég hamis voltál.

én a helyedben énektanárhoz járnék, hogy megtanuljak énekelni. tutira lenne esélyed. ;)

2012. jún. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket:) Igen ez még decemberi felfétel... Március ban felvettek a Magyar Hajnal Énnekstúdióba... Remélem tényleg sokat tudok ott fejlődni:)


Az 1. azért lehet még furcsa, mert a refrént duplán éneklem.

2012. jún. 1. 14:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Vártam egy szintet, ami általában itt szokott lenni, és az mindig gáz :D De ez meglepően jó, tényleg járj énektanárhoz, és talán lehet valami. Ed Sheeran pedig jó :D
2012. jún. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia, egész jó! Bár volt elég sok hamis hang benne, meg néhol nyávogós voltál:D
2012. jún. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A második nekem is nagyon tetszett,jó hangod van.Gratulálok.Én is imádok énekelni.Nekem is van fent 2 de nem ilyen jók mint a tiéd.
2012. júl. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nemrossz :D
2012. júl. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!