Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek normális ha...

Szerintetek normális ha ilyeneket halgatok?

Figyelt kérdés
12 éves fiú vagyok rock és metal zenéket halgatok és hosszú hajam van. Én rock iletve metál hard rock goth tipusu zenéket szoktam halgatni és mindengyik osztálytársam 1 kivételel olyanokat halgat amitöl idegbajt kapok Pl: hogy tai cruz david gueta meg ilyen disco zenét és ha például halgatok egy ramstein számot kapásból le b*zizák a zenét.Én most nem tudom hogy én nekem rosz az izlésem és ilyeneket nem halgatnak a maji fitalak amit én szoktam vagy csak egy ilyen osztályba vagyok ahol ilyeneket halgatnak.

2012. máj. 20. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csak te kerültél ilyen osztályba. Anno én olyanban voltam, ahol a diszkó, techno, elektronikus zene volt ciki. Ez van.

De ne csak hallgasd a zenét, hanem nézd a szöveget is, talán segít javítani a helyesírásodon!

2012. máj. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Amugy jól tanulok csak helyesirásóm mindig ketes volt.
2012. máj. 20. 22:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy normális :D Attól, hogy most nem ezek a műfajok a divat, még egyáltalán nincs vele semmi baj.

Ne foglalkozz velük. Hallgasd azt ami neked jól esik, ők meg azt ami nekik és le van tudva a dolog :)


"Bennünk él a szenvedély

Lelkünk a metálért

Amíg élsz tudnod kell

Nem hagyhatod el

Játszanod kell amíg élsz

Játszanod kell amíg élsz"


:-)

2012. máj. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van velem csak én rappet hallgatok.
2012. máj. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolj csak bele milyen unalmas és egyhangú lenne a világ ha mindenki ugyan olyan lenne.
2012. máj. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

sosem értettem igazán,hogy az ilyen kérdéseknek mi az értelme.Az ilyentol csak azt kérdezem:Ha azt írnánk,hogy nem vagy normális-olyanzenéket hallgatnál amiket mások,pedig te nem szereted azokat?A zene az zene,nem számít,hogy neked más tetszik,mint másoknak attól te még normális vagy.Mások is hallgatják azt amit te,mégsem írnak ki ilyen kérdést,mert tudják,hogy nem az határozza meg,hogy ki milyen ember,hogy mit hallgat.és azt sem várhatod el,hogy mindenkinek tetszen az amit te hallgatsz,lehet,hogy lehordják azokat,de azért mert nekik más az izlésuk,ha te azon megsértodsz mond meg,hogy neked az tetszik és nem érdekel az o véleményuk.én is mondok olyan szavakat pl. SP-re meg Justin Bieberre,mert utálom oket.ja és az osztálytársaid pedig lehet,pont attol a zenéktol kapnak idegbajt amit te hallgatsz.

14/L

2012. máj. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!