Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, ha egy...

Szerintetek normális, ha egy nő ilyeneket mond egy másiknak?

Figyelt kérdés
Egyetem mellett okj-ra járok egy művészeti képzésre és van egy 30 valahány éves gyakorlatvezetőnk. Igazából szinte a második naptól figyel, próbál barátkozni. Volt párszor, hogy csak mi voltunk a műhelyben és elég fura dolgokat kérdezett, hogy én hogy látom az életemet, nem érzem-e, hogy valamit másképp kéne csinálnom, meg olyanokat mondott, hogy nekem nagyon erős kisugárzásom van, amit nehéz nem észrevenni. Persze azt gondoltam, hogy csak érdeklődik és szimpatikus vagyok neki, de mostanában egyre furább dolgok történtek, volt olyan, hogy lepasszolta a többieket, hogy azt a feladatot csinálják külön és engem meg "kisajátított". Illetve elhívott egy kiállításra, amire nem tudtam elmenni, aztán 2 hete pedig úgy intézte, hogy egy munkámat, amit értékelt csak a lakásán tudjak megnézni. Ekkor nem történt semmi, csak furán viselkedett, zavart volt és olyanokat mondott, hogy szerinte mi nagyon jóban lehetnénk, utazgathatnánk együtt. Én ekkor nagyon meglepődtem..és azóta folyton az jár a fejemben, hogy ez normális-e, mert velem általában nem így szoktak barátkozni más lányok. Kicsit furcsállom ezt az egészet, tartok tőle, hogy valami más is van a háttérben. Ti mit gondoltok erről, csak képzelődöm?
2012. máj. 18. 21:35
 1/7 anonim válasza:
Szerintem nem képzelődsz...valószínűleg többet akar mint barátságot. Már csak neked kell eldöntened, hogy te melyik nemhez vonzódsz, és minél előbb közölni vele a kész tényeket.
2012. máj. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy leszbikus. Nőies nő, vagy férfias nő?
2012. máj. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát csinos, vékony nő, nem férfias, csak kicsit fura. Én nem vonzódtam soha nőkhöz.
2012. máj. 18. 21:59
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért kipróbálhatod, nem fogsz belehalni..


Egy pasinál ez sokkal komplikáltabb dolog, nameg a megítélése is durvább.

2012. máj. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Akkor közöld vele, nehogy félreértés legyen a vége.
2012. máj. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez biztos,hogy nem normális dolog. Valami akar.

(ugye nem a Ringbe jársz?)

2012. máj. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem
2012. máj. 18. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!