Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális az ha...

Szerintetek normális az ha ilyeneket mondd rám az apám? Számomra nagyon sértő. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok, és nem először fordul elő hogy az apám ler*bancoz valamiért. Pl azért mert neki nem tetszik a nadrágom vagy esetleg meliroztatva van a hajam vagy hasonlók.

A dolog alaptalan, egy barátom van... vele sem vagyunk meg tul jól. Nem pasizok...

Pl 2napja befestettem a frufrumat néhány árnyalattal világosabbra a hajam többi részétől.

Erre mondja, "gyönyörű vagy, szőkítsd ki és akkor r*banc is leszel"

anyám meg semmit nem szol neki ezért.

Még ha az egész hajam hupilila lenne sztem akkor sem lenne joga ler*bancozni meg le*urvázni a saját lányát.

ja ő 57éves


2010. okt. 24. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Vannak ilyen balf*sz szülők.
2010. okt. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Egy pancser lehet! Tuti hogy impotens!
2010. okt. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
meghogy megsértődött mert nem számoltam be neki arról 18évesen h a frufrumat befestem. És még ő van megsértődve azok után h lehordott mindennek.
2010. okt. 24. 11:14
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

Gondolom azt szeretné, ha nem lennél plázar*banc műanyag divatmajom miszp*csa. Mégha te nem is érzed magad annak, apád értékrendje a kinézeted alapján ezzel áll párhuzamba.

Egyszerű, de dekoratív ruhák, félhosszú, igényes, ápolt haj, szolid smink etc.

2010. okt. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

megsúgom hogy 1.sportosan öltözködöm 2.nem sminkelem magam 3.jól tanulok 4.nemvagy buta 5.nincsen póthajam. csak festve van a séróm.

ha a saját apámnak azért rbanc vagyok akkor kapja be

2010. okt. 24. 11:17
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

Elmondom én mit gondolok. Szerintem nem tudja elviselni a te sikereidet, szépségedet, fejlődésed a saját sikertelensége és unalmas élete mellett. Ezért próbálja csökkenteni az értéked ezekkel a kritizálásokkal, durva megjegyzésekkel.

Mit tennék a helyedben? Azért csak az apád, együtt kell vele élnek még ki tudja meddig. Próbáld meg nem a szívedre venni a dolgokat, egyik füleden be, másikon ki. A vitázásnak, visszaszólogatásnak sok értelmét nem látom. Próbálj meg fősuli, egyetemi koliba kerülni, és akkor nem sokat kell találkoznod vele.


27F

2010. okt. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sajnos vannak ilyen szülők:S nem kell tűrnöd, mond meg neki nyugodtan , hogy nem vagy ri*banc és mások nálad sokkal durvábbak. próbáltál anyuddal beszélni, hogy esetleg néha melléd állhatna vagy valami? ne hagyd h lerombolják az önbizalmadat egy kis fru fru befestés még nem a világ.lehet csak félt téged. ne kezd azonal a magas cével, probáld meg megbeszélni apuddal is hátha bejön:D
2010. okt. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!