Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Normális, hogy ilyeneket érzek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én egy 17/l vagyok, a barátom 22, 1,5 éve vagyunk együtt. Mindkettőnknek ez az első kapcsolata, és még szűzek vagyunk. Mostanság kezdek nagyon elbizanytalanodni kettőnkkel kapcsolatban, valahogy nem tudom eldönteni hogy szeretem-e , vagy csak egymás legjobb barátai vagyunk... lehet hogy túl sokat beszélünk, találkozunk.. szinte csak vele beszélek, sosem voltam egy partydáma, csendes vagyok, visszahúzódó típus, ő is ilyen. Azonkívül nem igazán élvezem a csókjait... Viszont a párommal tényleg nincs semmi más bajom, nagyon szeret, bármit megtenne értem, teljesen normális... csak egyrészt bennem van , hogy szeretnék másokkal megismerkedni, egy kicsit kihasználni míg fiatal vagyok. Azt érzem, hogy őt eltudnám fogadni magam mellé egy életre, csak nem gondoltam volna hogy életem első barátja ilyen komolyságú lesz... nem bántam volna, ha később ismerem meg pár évvel.... Szerintetek mit tegyek? Nem szeretném egymás idejét elpocsékolni, de sírhatnékom van az érzéseim miatt... én csak boldoggá szeretném őt tenni...
2012. máj. 8. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha megfordul a fejedben a "még élni akarok" nevű sablonduma, akkor nem vagy szerelmes. Ez nem baj, nem parancsolhatjuk meg magunknak,hogy kit szeressünk.
2012. máj. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De nem sablonosan és állandó jelleggel fordul elő, csak megfordul a fejemben olykor...
2012. máj. 8. 22:40
 3/10 anonim ***** válasza:
én is szerelmes vagyok, de még nem merek lépni az ügy érdekében, mert szintén ,,még élni akarok'' de főként nem magam miatt, hanem hogy a későbbiekben működni tudjon a dolog, és ne érezze egyikünk se, h. kimaradt valamiből. neked biztos nehezebb a heylzeted, a már meglevő kapcsolat miatt
2012. máj. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De ez így nagyon rossz... nem tudom, kérjek szünetet, szakítsunk, vagy hagyjam figyelmen kívül az egészet? De nem akarom elveszíteni..
2012. máj. 8. 22:51
 5/10 anonim válasza:
Ha nem akarsz vele szakítani de élvezni akarod az életet mert még fiatal vagy akkor járj el bulikba,ismerkedj és ezt nem feltétlenül kell tudnia a barátodnak...próbáld ki milyen és így lehet rájössz,hogy tényleg nem az a pasi kell neked.ha meg hűséges akarsz lenni akkor meg maradj vele együtt.de ha nem annyira szereted akkor ne húzzátok egymás idejét.vagy tartsatok egy kis szünetet(pl. ez nekem bevált a barátommal) :)
2012. máj. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
vagy lehet, h egyszerűen csak a szex hiányzik az életetekből..előző voltam :)
2012. máj. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát a szex... nem szerettem volna 15-16 évesen elveszteni, de rágörcsölni sem akarok, nagyon jól elvagyunk egymással..
2012. máj. 8. 22:58
 8/10 A kérdező kommentje:
Én is inkább egy kis szünetre gondolok... remélem elmúlnak ezek a gondolatok...
2012. máj. 8. 22:59
 9/10 anonim válasza:

Azt szoktam javasolni ilyen esetben, hogy gondolj bele, ha elhagyod akkor előtörnek a közös emlékek, amiket együtt éltetek át, az átbeszél éjszakák, azok a szenvedélyes csókok, a sok romantikus randi. Ezeket mind gondold át, hiányoznának ezek, ha szakítanál a pároddal?

Egyébként ha bulikra vágysz, és új dolgokra azt a pároddal is megteheted. Próbáljátok meg színessé tenni a kapcsolatotokat: járjatok bulizni, nem sokára jön a strandszezon az is nagyon romantikus tud lenni, vagy csak egy koncert, bármi. az a lényeg, hogy ne üljetek otthon. De ha így sem megy a dolog akkor felejtős a kapcsolat.

A szünet kéréséről pedig az a véleményem, hogy szerintem már nem tudna utána felhőtlenül működni a dolog. Remélem tudtam segíteni.

2012. máj. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, még gondolkodom...
2012. máj. 8. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!