Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek ilyeneket?

Figyelt kérdés

mostanában elég furcsa dolgokat érzek ott legbelül!azt hogy hamarosan jön valaki aki meg fogja változtatni a mindennapjaimat!az a fiú akit várok!de mivel nem vagyok egy szépség(kövér vok meg csúnya az arcom)nem tudom h ez bekövetkezhet-e!néha ha szerelmes számokat hallgatok akkor rám tör ez az érzés és úgy beleélem magam!miért van ez?szerintetek van valami alapja ennek?vagy csak álomvilágba ringatom magam?most fogok új suliba menni,lehet csak azért van ez mert valami jobbat remélek?nagyon jó lenne ha bejönne ez a megérzésem!most magányos vagyok!még barátaim sincsenek!nem járok szórakozni sem!szeretnék végre kitörni!

tudom elég hülyén hangzik most ez,de másképpen nem tudom kifejezni magam!köszönöm a válaszokat! kellemes napot!

15 éves,magányos lány


2011. aug. 22. 14:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk pszichológusok, hogy megtudjuk, mit miért érzel..
2011. aug. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Figyelj, beszélgethetünk ha gondolod, írj egy PÜ-t :)

16/F

2011. aug. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ezt most nem olvasom el, de biztos igazad van.
2011. aug. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
köszi!rendes vagy hogy nem olvasod el :)
2011. aug. 22. 15:02
 5/21 anonim ***** válasza:
Ez azért van mert vágyakozol ez iránt. Nem csoda hisz tini vagy, akiben tombolnak a hormonok. Ha nagyon nem vagy megelégedve magaddal fogyj le, egy kis smink, és máris jobb.:) Légy nyitottabb új dolgokra,stb. Szurkolok h összejöjjenek a dolgok:)
2011. aug. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
köszi!akkor ez normális?
2011. aug. 22. 15:05
 7/21 anonim ***** válasza:
Fogyjál le és több esélyed van, hogy bejöjjön a megérzésed. Mindent bele csajszi! :)
2011. aug. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ez csak vágyakozás. Néha én is szoktam, sőt rendesen be is képzelem a dolgokat, de nem lesz semmi belőle. Eddig még nem találtam meg a herceget. Csak jó néha azt érezni, hogy valaki gondol rád, még ha nem is igaz, sokszor akkor is annak hiszem. És kellemes érzés ez a hit, de aztán helyre rázódik az eszem, és tudom, hogy ez semmi.
2011. aug. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Persze h normális.:) Én is 15 vagyok de nekem korábban jött ki rajtam ez a párkapcsolat iránti vágyakozás, olyan 2 éve:) Viszont már egy jó ideje lecsillapodtam. Nálad is elfog múlni, hacsak nem egy olyan típus vagy aki nembír kapcsolatok nélkül élni.
2011. aug. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
nem tudom milyen típus vagyok!nemigazán érdeklődtek még utánam a fiúk és én sem! nekem a tanulás volt az első!
2011. aug. 22. 15:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!