Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek ilyeneket?

Figyelt kérdés

mostanában elég furcsa dolgokat érzek ott legbelül!azt hogy hamarosan jön valaki aki meg fogja változtatni a mindennapjaimat!az a fiú akit várok!de mivel nem vagyok egy szépség(kövér vok meg csúnya az arcom)nem tudom h ez bekövetkezhet-e!néha ha szerelmes számokat hallgatok akkor rám tör ez az érzés és úgy beleélem magam!miért van ez?szerintetek van valami alapja ennek?vagy csak álomvilágba ringatom magam?most fogok új suliba menni,lehet csak azért van ez mert valami jobbat remélek?nagyon jó lenne ha bejönne ez a megérzésem!most magányos vagyok!még barátaim sincsenek!nem járok szórakozni sem!szeretnék végre kitörni!

tudom elég hülyén hangzik most ez,de másképpen nem tudom kifejezni magam!köszönöm a válaszokat! kellemes napot!

15 éves,magányos lány


2011. aug. 22. 14:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogy igaz-e, amit érzel, és be fog-e jönni, de ne kívülről várj 'segítséget' szerintem

amíg jó az idő, menj ki a szabadba, zöld területre, hallgass vidám zenéket, egyszerűen érezd jól magad! töltődj fel pozitív energiákkal, és jobban fogod magad érezni, ebben biztos lehetsz!

mosolyogj a szembejövőkre, nem hülyeség, hanem jó dolog! az új sulidban pedig ismerkedj meg minél több emberrel, az osztálytársaidat is próbáld megismerni, mert nem tudhatod, kiből lesz barát!

és, ahogy Walt Disney mondta: We keep moving forward, opening up new doors and doing new things… and curiosity keeps leading us down new paths.

17 éves, végre nem magányos lány : )

2011. aug. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
ooh tehát minta gyerek vagy:/ sajnos azokat nem sokan szeretik kivéve ha mellette nem vagy jó partyember.. de ne aggódj mondom égy nyitottabb ;)
2011. aug. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
küldtem privátot a kedves 16/f számára!köszi! és mindenkinek köszi a válaszokat!legalább tudom mire számítsak és nem élem bele nagyon magam!
2011. aug. 22. 15:11
 14/21 anonim ***** válasza:

Hát figyi... álmodozni nem nagy dolog.. mindenki szokott aki nem elégedett az életével...


Merrefele laksz?


17/L

2011. aug. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek. Biztos mindig lesznek olyanok akik fintorogva rád néznek és olyanokat mondanak majd amiktől nem épül túlzottan az önbecsülésed. Ezért is lesz olyan nehéz az, hogy magabiztosnak és "szuper csajnak" mutasd magad, mégis ezt kell tenned. A kisugárzás is nagyon fontos és habár nem vagy egy szépség, ha a kisugárzásod rendben van, simán meg van rá az esélyed, hogy párt találj. Én nagyon sokat foglalkozom sajnos mások véleményével és el sem tudnám képzelni, hogy túlsúlyos legyek. Én biztosan egy roncs lennék. Gondolom akkor te s vhol ezen a ponton lehetsz. Ha vmi kis magabiztosságot tudsz felszedn akkor jó neked, ha nem, de mégis párt akarsz akkor gyere rendben a saját külsőddel. Tedd meg amit lehet. Ha csúnya az arcot sebaj, kompenzálj a testeddel. :) ne add fel!

19/L

2011. aug. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
miért kérdezed hogy merre lakom?álmodozzunk együtt? xd :D :)
2011. aug. 22. 15:15
 17/21 A kérdező kommentje:
hát pont ez van! nagyon számít mások véleménye!160cm/68 kg vagyok!nem tudok fogyni,pedig már annyiszor próbáltam :(
2011. aug. 22. 15:17
 18/21 anonim ***** válasza:

Azért kérdezem, hogy merre laksz mert talán tudnék segíteni önbizalmat gyüjteni.. barátkozni stb :)


De ha nem hát nem.

2011. aug. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Hailey13 ***** válasza:

figyelj, szerintem túl sok romantikus cuccot nézel/hallgatsz:D gondolom te valami Alkonyat-filmbe képzeled magad, hogy majd te, az egyszerű lány megtetszel a legjóképűbb-legviccesebb-legkockáshasúbb-legstb. fiúnak az iskolából. hát nem valószínű:D

azt írtad, kövér vagy és csúnya az arcod. nem gondolod, hogy sportolnod kéne, és ápolnod az arcod? olyan nincs, hogy valaki csúnya, olyan van hogy elhanyagolt. tanuld meg elrejteni az arcod hibáit és kiemelni a szép vonásaidat.

ne csak álmodozz, tegyél is érte. nem hinném hogy te egy olyan társaság középpontja lány vagy. de az új iskoládban lehetsz népszerű, ha akarod:) szeptembertől meg nem kell tudniuk hogy nem voltál olyan felkapott ember régebben.

sok sikert!:)

2011. aug. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
én 155cm (chibi*-*), 50kg, 15/L és nem akaroknőnii *-*
2011. aug. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!