Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért érzek ilyeneket?

Miért érzek ilyeneket?

Figyelt kérdés
A menstruáciom rendesen meg volt,most vagyok a ciklusom 12. napján és kb egy hete nagyon puffadok,az alhasam feszül és fáj a derekam,szurkál a petefészkem. A mensim alatt a szokásosnal jóval erősebb görcseim voltak,rendes piros vérrel. Amúgy mindig óvszerrel védekezünk,szóval a terhességet kizárnám..vagy lehetséges? Orvoshoz már bejelentkeztem,de cska jövőhétre adott időpontot..
2010. ápr. 19. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek a tünetek most a 12. napon jelezhetik a peteérést is.
2010. ápr. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Közeleg a peteérés!

Ha nem szeretnél babát akkor mostanában csak óvatosan..

2010. ápr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi nektek! A peteérés "közeledtének" is lehetnek tünetei,még előtte? Doki telefonba azt mondta,lehet hogy cisztám van,de majd meglátjuk..
2010. ápr. 19. 16:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehetnek ilyen jelei. Én megérzem általában, melyik petefészkemben érik a tüsző. Szúrhat a hasad, lehetnek hőhullámaid, puffadhatsz,fájhat a derekad, feszülhet a melled...A nőiség szépségei... :D
2010. ápr. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ezek a tünetek nekem is voltak, akkor volt egy gyulladásom, amit gyógyszerrel kezeltek!lehet, hogy neked is ez van, mert a mensi is fájósabb volt a szokottnál.nekem is pont így volt, én meg sajna azt hittem, hogy összejött a baba :(
2010. ápr. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!