Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rockerek miért csináljátok ezt?

Rockerek miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés

Ahányszor van olyan kérdés hogy ki milyen zenét szeret , és öszintén válaszolok rá hogy rapper vagyok kapom a : A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik.


Mi is pontozzunk le titeket ?


2012. ápr. 27. 08:19
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Tuti, hogy kizárólag a rockereknek köszönhető a 0%-od?

Én is a rocknak élek, de engem egyáltalán nem érdekel, hogy ki mit hallgat. De vannak pl. azok a kis pelyhedző bajszú partyarcok, akiknek bármi, ami nem Fluor, az csípi a szemét... bár, lehet, hogy rockerek közt is akad ilyen elvakult fajta.

2012. ápr. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Köcs.g kis gennygombócok minden stílus követői közt akadnak szép számmal, akik más stílust "nem bírnak elviselni", mintha sértené őket, hogy más zene is létezik, mint az aktuális kedvencük. Ezek amolyan kis "zenenácik" :)
2012. ápr. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

De ez a kérdés már önmagában elég provokatív. Hol jelezte neked a gép, hogy rockerek szavaztak? Én nagy metálos vagyok, metált hallgatok, metált játszok, de nem pontozok le senkit, aki rapper. Ha valaki lefikázná a rockzenét, és helyette bevágna valami apollo23-at vagy valami ilyesmit, azt lepontoznám, de még lehet az sem érdekelne :D

2. kérdésed:

Pontozz le minket. Ha neked attól jobb lesz. Én nem azért hallgatok egy zenét, mert azt a "nép" elfogadja, hanem mert értek hozzá, és nekem az tetszik. Őszintén szólva leszarom hogy ha ezt is le fogjátok pontozni :D

2012. ápr. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Én is Rock párti vagyok (de nem nevezem magam rockernek) ..

de én senkit sem pontozok le. Igaz szoktam vitákba szállni hogy a Rock úgy is jobb, de tőlem mindenki azt hallgat amit akar.

De honnan tudod hogy a rockerek/rockkedvelők szavazunk le téged???

2012. ápr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Én többnyire metált hallgatok, abból is inkább a régieket meg az extrém irányzatokat:D

És rengeteg haverom hallgat hardstyle-t, rappet, reagge-t, van komolyzenés is. Az embert nézem, nem azt hogy mit hallgat. És soha nincs vita köztünk, ha a másik bekapcsolja a saját zenéjét, van annyi tolerancia bennünk, meg mindig olyat kapcsolunk be ami senkit nem zavar. :) Itt az oldalon se metálarcoskodok, ízlések és kotonok :D Nem is emlékszem arra, hogy lepontoztam volna bárkit is. :D

Ne provokálj ilyen kérdésekkel, mert ezzel most pl. kijelentetted hogy mindannyian csőlátásúak vagyunk. Nem minden rocker kirekesztő tapló állat, ne általánosíts. :) Bunkók stílustól függetlenül léteznek.

2012. ápr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 k.lau13 ***** válasza:
71%

Igaza van a előttem válaszolóknak!

Én is rocker vagyok, és soha nem érdekelt, ki mit hallgat, felőlem aztán... Amúgy, szinte soha nem a rockerek kezdik a kötözködést se. Általában sem a rockerek, sem a rapperek nem pontoznak le senkit, a diszkósok kedvenc szokása leszólni, ami nem divat, nem az, amit ők szeretnek. És? Akkor mi van?


Egyébként pedig szerintem sokkal nagyobb tragédiák is érhetnek, mint hogy lepontoznak, mert más zenét hallgatsz. Oké, tudom én is, hogy szar érzés. De el kell fogadni, hogy ahány ember, annyi gondolkodás és annyi ízlés van, akiben van egy kis tisztelet, az nem szól semmit. Én sem szólok egy szót se, amikor az utcán osztálytársaim/barátaim bekapcsolnak valami lmfao cuccot. Pedig idegesít, de inkább nem figyelek oda. A rockerek abszolút nem azok, akiket általában érdekel mások mit gondolnak, vagy előítéleteik vannak ilyenek alapján(lásd az előző válaszokban). Oké, rockerek közt is vannak parasztok. De tényleg, honnan szedted, hogy rocker volt az illető?

2012. ápr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

Kérlek, akik ennyire hülyék, hogy nem bírják elfogadni a többi zenei stílus létezésté, azokkal ne vonj egy kalap alá minket.


A rocker társadalom legalja.

2012. ápr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Azért tegyük hozzá, hogy sok kötekedő egyén van, akik leszólnak mindent, amibe nem szól torzított gitár, és dupla lábdob, és nem "metal-mainstream"! Az ilyen gumirocker csírákat pedig külső szemlélő könnyen vélheti rockereknek, mert mindenki elsőre a kinézetről ítél, bárki bármit is mond! Ettől függetlenül nem feltétlenül csak (divat)rockerek szidják a rap zenét! Ez a rapper-rocker ellentét meg nekem új... Annak idején az Anthrax is fellépett a Public Enemy-vel, szóval aki kicsit is komolyan veszi a stílusát, az nem kezd el fikázódni!
2012. ápr. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
de amúgy mindenki miért van úgy el azzal hogy most a válaszát lepontozzák vagy nem? engem például annyira nem érdekel..
2012. ápr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
13%
mer ö a rcokerek ijenek
2012. szept. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!