Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rockerek! Szerintetek megérné...

Rockerek! Szerintetek megérné e egy csak rockot játszó rádiót létrehozni, amit egész Magyarországon hallani lehet?

Figyelt kérdés
Érvek és ellenérvek:

2012. ápr. 18. 17:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%

Igen!

Egy olyan rádió kéne, ahol a '70-es, '80-as, '90-es évek és napjaink Rock zenéit játsszák!


Itt lenne az ideje végre egy normális, hallgatható rádióadónak.


Egyszerűen hihetetlen, hogy Magyarországon nincs egy normális adó, mindenhol csak az a mai dzsuvát lehet hallani.


ROCK!

2012. ápr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem is megérné! Most volt a Friss rádión rock hét, és sok embertől hallottam hogy tetszett nekik, szerintem is nagyon jó volt!:)
2012. ápr. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 k.lau13 ***** válasza:
97%

Azta! Ez az ötlet úgy fél évvel ezelőtt az én fejemben is megfogalmazódott, de így 13-14 éves létemre nem sokat tudtam vele kezdeni :D


De nagyon is megérné!! És nem csak azért, mert nagy rocker vagyok és nagyon szeretném hallani, hanem mert ha megnézed, már itt, gyakorikérdéseken is mennyien vannak hasonló véleményen. Szerintem megérné, a rockerek és az igazi ZENE teljesen el lett felejtve, ami egy nagyon vacak érzés...


Lehet valahol hallani teszem azt Led Zeppelint? Steppenwolf-ot? Black Sabbathot, vagy hogy későbbieket mondjak, Doors-t, Metallica-t, Nirvana-t, Mötley Crüe-t?

Vagy, ha tényleg a leg "régebbi" számokat szeretném hallani, Elvis Presley-t, Jimi Hendrix-et, Beatles-t?


Ilyenekre gondoltál? Ha igen, én mindenképpen támogatom az ötletet, miután mondom, már én is fantáziáltam erről, csak mire ezt én megvalósíthatnám, az még egy 15-20 év biztos megvan :D



Nagyon tetszik, ellenérvem pedig nincs, mert rengeteg rocker van, akik biztosan hallgatnák! :)



Rock'n'Roll never dies!!!! :D

2012. ápr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
Csütörtök este 9től a Friss rádión 120 decibel (Nézzetek utána:)) Én bírnám ha egésznap ez menne a rádióban:P
2012. ápr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
67%

Igen !

Mert örülnénk, mi rock-fanatikusok ennek.


Nem !

Mert nem lenne akkora hallgatósága, hogy megérje üzemeltetni.

2012. ápr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%

Biztos sokan hallgatnák, bár én sosem hallgatok rádiót. Ugye ott lapulnak a zenéim az mp3on.

Jó lenne, szerintem sokkal jobb lenne, ha a sok vegyített-ömlesztett rádió helyett/mellett lenne pár tematikus adó is. Szóval lenne rock, pop, elektronikus.

2012. ápr. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
93%
Igen/Országosat!Ez a dzsuva zene mindent elönt,ez szándékos ,hogy engedelmes joltertelhetö,fogyasztói biomehanizmusokat hozzanak létre akik mindenteltürnek-elviselnek.Országos rockadót,/nem online/mert lassan a felnövekvö nemzedék nem tudja mi a zene.!
2012. ápr. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy ilyen sokaknak tetszett az ötlet!

Bár én még csak 16 vagyok, nagy rocker és hát csak el kéne gy ilyen rádióféle Magyarországon!!!!!!!!

Szerintetek összefogással ellehetne ezt érni?

És igen olyan zenékkel mint a Metallica, Lordi, és még folytathatnám sok-sok bandanévvel...

2012. ápr. 19. 20:35
 9/21 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 peterlord ***** válasza:
94%

Sajnos nem éri meg, annyira "elbutult" a többség. Nem is elbutult, inkább "elsüketült".

De jó hír, hogy van ilyen rádió! Sajnos még nem országos, a fenti dolgok miatt szerintem nem is lesz, bár szurkolok Nekik, és nálam is egész nap ez szól. Érden van a stúdió, Pesten viszonylag jól fogható egészen Agárdig, de ez készülékfüggő. A neten pedig bárhol. "Best of rock fm" a neve.

2012. ápr. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!