Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rockerek! Szerintetek megérné...

Rockerek! Szerintetek megérné e egy csak rockot játszó rádiót létrehozni, amit egész Magyarországon hallani lehet?

Figyelt kérdés
Érvek és ellenérvek:

2012. ápr. 18. 17:47
1 2 3
 11/21 peterlord ***** válasza:
100%

Ja, és a 97.6 mhz-en adnak, és azt hiszem a 88.4-es frekin.

www.bestofrockfm.hu

Kell a reklám, hiába örök és elpusztíthatatlan!

2012. ápr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem is a hallgatósággal lenne a gond, hanem azzal, hogy azért megy ennyi szemét a rádióban, mert ezeknek a nyálgépeknek a menedzsereik kicsengettek egy csomó pénzt, hogy ezt játsszák. Ezt egy igazi hiteles rockzenekar nem szokta megtenni, pláne nem kis hazánkban. Meg amúgy is! Ezt már kifejtettem, de ha a rock mainstream lenne, több divatrocker lenne! Már így is eléggé felhígult a csapat, megy az állandó licitálgatás, hogy ki a nagyobb rocker, hát még akkor mi lenne, ha rádióból is szólna?
2012. ápr. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó lenne nem csak a sok sz@rt hallgatni végre :D Bár nem lenne olyan nagy a hallgatósága mint pl.:Neo fm vagy Rádió 1 :/
2012. ápr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Bunkó Bbákszli !


Tökéletesen igazat szóltál, majdnem megkönnyeztem :D Na jó, vicces félretéve. A rock maradjon meg csak azoknak, akik szeretik. Hiszen előbb-utóbb, de rájuk talál a zene, és akkor tök mindegy, hogy hol hallgatja.

2012. ápr. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Jónak jó lenne egy olyan rádió ahol csak rock szól de a megvalósítása nem olyan egyszerű. Frekvencia engedély, adásgép, RDS, antenna, keverő, mikrofon, megfelelően hangszigetelt stúdió, akkor a zenékért fizetett átalány, ezek sajnos mind pénz és nem is kevés. De olyan 4-5 éve azt hiszem volt egy rock fm nevű rádió és a Fiala János volt az egyik műsorvezetője. Jó zenék mentek rajta de sajnos az is megszűnt. Szóval sajnos marad az online rádió vagy az mp3 :D
2012. máj. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
66%

Akkor ennyi erővel egy rádió, ahol csak blues szól. Vagy csak jazz. Esetleg csak reggae, bachata, reggeaton, techno, hiphop, stb.

És a rádiókban amúgy sem sz*r megy, hanem olyan zenék, amik sikeresek. Ez magában foglalja a rockot is, én pl. sokszor hallok Eddát, Metallicát, Kalapácsot is a rádióban, sőt, a multkor egy Doors számot is hallottam.

2012. jún. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
melyik rádióban szólt The Doors? :O
2012. jún. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem..

Jó lenne már egy olyan rádió, ahol nem csak ezek a pop meg minden sz.r menne, hanem ahol tényleg normális zene szól..

Érv: rengetegen hallgatnák, mert sok olyan ember van akik ezeket szerettik, de sehol nincsen.

Ellenérv: Mivel nem ilyen divat sz.r ezért biztos vagyok benne, hogy nem is engedélyeznék, vagy betiltanák (vagy nem tudom, hogy megy ez) Sajnos ilyen a mai világ..

2012. okt. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
73%

Ja és (előzö vagyok) 16: A rockot rengetegen hallgatják, (szerintem többen is mint ezeket a műfajkat amiket felsoroltál..

Sajnos a sikeres számok többsége csak divatból "menő" ezért játszák a rádiókban is..

2012. okt. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyik műfajt se hallgatják többen. Én az RnB-t és a hiphopot szeretem, és ilyen körökbe mozgok. Ha a haverjaim nagyrészét megnézem, 90%-a rappet hallgat. Ezért érzed úgy, hogy sokan hallgatják a rockot, nyilván a legtöbb ismerősöddel egyezik a zenei ízlésed.

Félre ne érts, ezzel nem azt mondom, hogy kevés a rocker. Sokan vagytok, de ez igaz más műfajra is. Ismerek olyat, aki blues-t hallgat, de nem tud róla... Azt hiszi, pop.

2012. okt. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!