Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy 4 húros, kicsi gitáron...

Egy 4 húros, kicsi gitáron meg lehet tanulni valamennyire jól gitározni?

Figyelt kérdés
szerintem gyerek gitár, és minősége se olyan kiváló, most kaptam, mert nagyon szeretem a hangszereket. 1 éven belül szeretnék rendes gitárt is (vagy dobszerkót), de most nem engedhetem meg magamnak. Egy ilyen kicsin meg lehet tanulni valamennyire? Amatőr vagyok, de nagyon szeretem a hangszereket!
2012. ápr. 12. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ukulele az véletlenül? A gitárnak 6 húrja van. És kell is annyi, ha gitározni szeretnél.
2012. ápr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem, gitár ez, csak gyerek. Most kaptam ajándékba barátnőmtől. Nekem nincs most rá pénzem, hogy vegyek ez rendeset, és az ajándékozónak se volt.

Nem akarok én annyira jól megtanulni rajta, csak kezdésnek, hogy ráérezzek. Sajnos nincs más.

2012. ápr. 12. 21:22
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább ukulele. Hát a húrok fogását megszokhatod azon is, meg megtanulhatsz rajta normálisan pengetni is, elpötyögni egyszerűbb témákat, de az akkordokkal gondod lesz, mert egyrészt nincs hozzájuk elég húr, másrészt a hangok azon a 4 húron másképp helyezkednek el. Amúgy már elég olcsón lehet venni használtan egy akusztikus gitárt.
2012. ápr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

huh, ez tényleg egy ukulele! de eddig még sose nem hallottam róla.

tudom, hogy vannak használtak elég jó árban, de problémás ez az egész, külföldi vagyok, itt a közelben sehol nem lehet kapni, és itt annyira nincs is divatban, hogy ismerőstől tudjak szerezni. de majd megoldom, csak idővel. de dobot sokkal inkább szeretnék! :)

2012. ápr. 12. 22:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!