Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lányok, ti szeretitek a rock...

Lányok, ti szeretitek a rock zenét?

Figyelt kérdés
Melyik zenét vagy együttest szeretitek?:)
2012. ápr. 5. 08:41
1 2
 1/13 WorfHadnagy ***** válasza:
29%
Ühüm. Általában a punkot és a heavy/powermetált részesítem előnyben. :-)Kedvenceim: Sabaton, régi Ossian, régi Pokolgép, Rózsaszín Pitbull, Warp 11, No Kill I, Sci-Fried. 17/l
2012. ápr. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%

Aha, nagyon. :D

Nickelback, Korn, Three Days Grace, Seether, Rammstein... mostanába Korpiklaani.

2012. ápr. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 pieces ***** válasza:
igen, nagyon, kedvencek: sum41, green day, breaking benjamin, 30 second to mars, mey chemical romance, korn.. :D:D:D
2012. ápr. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 AlinaHella válasza:
kedvenc a punk,metál és a klasszikus mellett. :) rammstein,nirvana,black sabbath,guns 'n' roses, system of a down,depresszió,deep purple, kyuss, queens of the stone age,iron maiden,apocalyptica,pink floyd, doors.
2012. ápr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 k.lau13 ***** válasza:
31%

Aha, szerintem hülyeség, hogy azt hiszik a srácok, hogy a lányok nem hallgathatnak rockot. Ha ezt a kérdést még nem is így értetted, gondolom nem, azért elmondtam, ha már így kifejezetten lányoknak címezted ;D


Előadó, zene... hűűhh, ez hosszú lesz kicsit, majd igyekszek rövidre fogni :D


hát... általában a "régebbi" együtteseket, én azt tartom az igazi rocknak, amit Jimi Hendrix elkezdett, Steppenwolf folytatta, és hála Istennek még mindig folytatják sokan :D


na szóval őket hallgatom mostanában:


Jimi Hendrix, Steppenwolf, Led Zeppelin, Pink Floyd, Deep Purple, Dream Theater, Metallica, AC/DC, Guns N Roses, Nirvana, Mötley Crüe, Aerosmith, Joan Jett(and The Blackhearts), Black Sabbath, Humble Pie, Uriah Heep, Jethro Tull(de ezt csak néha hallgatom, nemtom miért), ööömmhhh.... most így kapásból ennyi jut eszembe, de tuti, hogy még rengeteg van, csak most nem fog az agyam :D


Nekem ezek azok, amik a rockot visszaadják nekem, azt az érzést, ami miatt elmondhatom, hogy rocker vagyok, ilyen az életérzésem és a világnézetem, gondolkodásmódom. Azért ennek ellenére olyanokat is meghallgatok, mint:

Linkin Park, Fall Out Boy, Three Days Grace, Nickelback, stb, sőt, egy nagy kedvencem pl. a Bullet For My Valentine, ami már inkább metál, de hát a metál is rock :)



Na háát kábé ennyi, így hulla fáradtan nem jut eszembe más gondolat. Ha ezt holnap reggel visszaolvasom, egész biztos eszembe jut még egy csomó minden :D

2012. ápr. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Igen :D (mint nevemből is látszik)

My Chemical Romance,Green day,Rise against,Nickelback...és még sorolhatnám hajnalig :)

2012. máj. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

persze!!!!

ac/dc, gnr, rammstein, nirvana, papa roach, metallica... van időd???

2012. máj. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

igen,de nem csak rockot,hanem a "lájtosabb " punkot és metalt is.

G'N'R,Nirvana,Metallica,AC/DC,Green Day,Skillet,Sklipnot,Muse,My Chemical Romance,LINKIN PARK,30 second to Mars,The Pretty Reckless,Joan Jett,SUM41,Simple Plan,Three Days Grace,Blink 182,Evanescence,Good Charlotte,Marylin Manson.♥

2012. jún. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
igen,bár már vagy egy hónapja nem hallgattam, de nagyon szeretem a Fall Out Boy-t(majdnem az összes számukat),Green Day-től az Amerikan idiot és a Basket case a kedvencem, Rammstein-től is szeretek pár számot, régebben AC/DC- től is meghallgattam pár számot (főleg akkor,amikor a bátyám hallgatta):D
2012. júl. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szeretem, sokkal jobban, mint a mai szarokat. Kedvencek Tankcsapda, Nirvana, 30 Seconds To Mars
2012. szept. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!