Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Érdemes elektromos gitárt vennem?

Érdemes elektromos gitárt vennem?

Figyelt kérdés
1-2 éve játszok akusztikus gitáron, akkordozni szoktam. Egy banda gitárosa szerint egész jó vagyok, ahhoz képest, hogy nem jártam tanárhoz, csak itthon gitározgattam. Szeretném kipróbálni az elektromos gitárt, de nem tudom mennyivel nehezebb és, hogy megéri-e venni egyet. És ha igen akkor milyen ajánlotok?
2012. márc. 17. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Amilyen tetszik, ez fontos, hogy neked jó legyen. Nyilván nem a legdrágább gitárt vennéd meg egyből, így a Cortot, Squieret és a Vintaget ajánlom. Igazából játszani könnyebb rajta, mint egy akusztikuson (, a szólótechnika az, ami újdonság lehet. Ha érdekel, vegyél bátran, 50 ezer Ft környékén már kapsz egy normális kezdő gitárt illetve erősítőt.
2012. márc. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


én konkrétan ezt ajánlom.

2012. márc. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én ezt néztem: [link]


Egyébként ha itthon játszanék csak rajta akkor is kell erősítő? mert gondolom úgy nem hallatszik belőle semmi ha nincs és egy erősítő kb. mennyi?

2012. márc. 18. 07:44
 4/5 anonim ***** válasza:
hallatszik, csak semmi értelme. 25 ezerért már kapsz normálisat (Roland Cube 15XL 15W). vagy ha van normális hangkártyád (bármilyen, csak nem alaplapba integrált), akkor rákötheted egy jack kábellel (meg egy átalakítóval) a számítógépedre és használhatsz olyan erősítő-szimulátorokat, mint a Guitar Rig 4 vagy az Amplitube.
2012. márc. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor beszerzek egyet köszi
2012. márc. 18. 10:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!