Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jók az SX gitárok?

Jók az SX gitárok?

Figyelt kérdés

Elsősorban ár-érték arányba megéri?

És egyéb hibák vagy egyebek?

(Ne ajánljatok másikat csak kérdezem)

Köszi!


2012. márc. 15. 14:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem jók, ár-érték arányról azért nem is érdemes beszélni, mert ezeket olyan olcsón adják, hogy annyiért lehetetlen igazi hangszert adni. de lehet vannak drágább, értelmesebb szériái is
2012. márc. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Még várom a válaszokat!

2012. márc. 15. 15:53
 3/11 anonim ***** válasza:

Ár-érték arányban messze a legjobb gitárok a piacon.

Meg kell válogatni őket, mert nagy a szórás, de ha kifogsz egy jó darabot, akkor lesz egy bazijó gitárod tulajdonképpen sz*ré-h*gyé, emelett tuning-gitárnak is kiválók, mert pl rendes, jóminőségű fából készülnek, (sokkal jobból, mint néhány 2-3szor annyiba kerülő társuk) és az esetleges gyengébb alkatrészeket kicserélve egy egészen komoly hangszerekkel vetekedő gitárt kaphatsz.

Az első meg életében nem fogott még a kezében SX-et.

2012. márc. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
de fogtam, és rételeg lemezből volt, és kb harley benton hangzásvilággal rendelkezett :D De én is hallottam már hogy vannak belőle jobbak, azért írtam, hogy lehet, hogy széria függő. Amit én próbáltam az a tipikus 20ezer ft/szett volt, tanulógitárnak csúfolva, de elhiszem hogy már vagy azóta sokat változott, vagy vannak jobb szériák
2012. márc. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ja az más, nem a szett-ekre gondoltam, hanem a rendesekre, nagy részük 20 ezer forintért rendes égerből van...

Megéri csak válogatni kell, mert az összeszerelés néha nagyon gány. (Azért olcsó, mert nincs minőségellenőrzés)

2012. márc. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem akarom leszólni az SX-eket, mert én is láttam már - hát mondjuk úgy hogy kevésbé sz@rt, de véleményem szerint aki komolyan gondolja a gitározást/gitártanulást, az minimum egy squier bulletet vegyen, de inkább az epiphone és cort olcsóbb gitárjai közt nézelődjön.
2012. márc. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. márc. 16. 19:25
 8/11 anonim ***** válasza:

erről a gitárról pl. mit mondotok?

[link]

2012. júl. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

3 nap múlva lesz 2 éve, hogy vettem egy Les paul fazont, asszem eg2k típus, szettben volt

gitár fája egész jó, nyakát belehet állítani, pontos hangszer lehet belőle ha rászánod az időt.

Tanárommal mentünk megvenni, és másnap akart venni ő is egyet de csak szettben volt kapható, alig akarta visszaadni mikor kipróbálta egy 30 wattos behringeren, nemsemmi hangja volt ennyi pénzért(50 ezer), lehet hogy közrejátszott az is, hogy leszedtem a hangszedőfedeleket.


erősítő fos, kábel fos, tok elmegy amíg kiviszem a házból, hogy elhangolódhasson :D.

2012. júl. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Deméért válasza:

Árikhoz képest jók!

Nekem volt 2 is, 3 singlés és HSS- elrendezésű is és utóbbi metálra is használható a teste pedig tömör égerfa volt és 28-ért vettem anno vadi újonnan, szóval igenis jó gitárok ennyi pénzért. nekem mind a kettő Vintage 57 strato volt.

2013. júl. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!