Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jók az SX gitárok?

Jók az SX gitárok?

Figyelt kérdés

Elsősorban ár-érték arányba megéri?

És egyéb hibák vagy egyebek?

(Ne ajánljatok másikat csak kérdezem)

Köszi!


2012. márc. 15. 14:31
1 2
 11/11 Vini5 válasza:

Hali !


Az egyik lehető legjobb gitárok nekem van egy Fenderem meg egy 200 + ezres epiphoneom és az sx strat meg telecaster majdnem ugyan úgy szól mint a Fender MIM-em de mindenképp jobban mint a squier és kerül kb 25-35 ezer Ft-ba az tuti hogy ha meg veszed be kell állíttatni ár érték szempontjából 10/15 .. 35 ezer ftos gitáron Lángolt fenyő, juhar top és fogólap.. ez biztos nagyon elnézték :) másik márkán ilyen árban max feketére festett sza*t kapsz nem pedig lángolt fedlapot meg fogólapot :D nekem ha lesz spórolt pénzem egy sx telecastert fogok venni 35ezer ért és nem holmi squiert vagy fendert vagy tököm tudja mit mert tök mind 1 milyen fából van nem érdekel a véleményetek ezzel kapcsolatban ne is írjatok, majd ha ti is levágjátok a gitár nyakát utána lehet nekem magyarázni hogy tényleg nem befolyásolja a fa a gitár hangjának tónusát mert ti sem juttok más véleményre mint amire én attól hogy 99 ember azt mondja hogy feteke mert egymástól hallották.. és 1 azt hogy fekete akkor nem azaz 1 a hülye .. csak azért mert a többi 99 mást mond. Szóval tök mind 1 milyen fából van beleteszed a fender pickupot meg a fender tremtökét am amúgy kaka öntött vas ugyan az mint ami a squierbe van és nem rendes bronz meg ugyan olyan elektronikát teszel bele mint ami a fenderbe van és a hangja is ugyan olyan lesz ennyi. Ajánlom az SX gitárokat mert nagyon jók.. 35 ért lángolt fenyő fogólap meg top.. ez csak vmi félre értés lehet...... a hangja is nagyon szép jobb mint a squier.

2014. dec. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!