Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a jobb? Bikini vagy...

Melyik a jobb? Bikini vagy Republic?

Figyelt kérdés

Mindig egy kalap alatt említik a két zenekart, pedig teljesen eltérő a kettő. A republic sokkal inkább pop zene, és a zenei megoldások is egyszerűbbek, illetve a zenészek sem olyan képzettek, mint a bikiniben. Republicban mikor hallottál olyan jó gitárszólókat/gitártémákat, mint, amiket Zsolti játszott a bikiniben?


Ez most félig szubjektív, félig szakmai vélemény a részemről, nem is akarom kifejteni bővebben, kíváncsi vagyok, ki melyiket preferálja.



2012. febr. 23. 02:20
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Érdekes, nem tudod ki az, de kijelented, hogy nem szoktál ilyen szennyeket nézni. :) Ki mondta, hogy áruld el, hogy ki vagy? :)

"Ez az oldal pont arról szól, hogy névtelenül felteheti mindenki a kérdéseit, és ez így szép!" Ez így van, ezt nem is vétóztam meg. :)

2012. márc. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Ha már benne van a nevében, hogy ,,VV" akkor le lehet vonni a következtetést, hogy ValóVilágos cucc. Másrészről beírtam a nevét a keresőbe, mert nyitott vagyok a világra, de nem csalódtam, tényleg valóvilágos emberke.
2012. márc. 10. 18:22
 33/37 anonim ***** válasza:
Kis huncut vagy te látod...nem érdekel, de utánanézel a biztonság kedvéért :P :) egyébként azért hoztam fel, mert volt bent Alapi, Keresztes Ildikóval, és együtt zenéltek. És mondtad, hogy zenéltél Alapival, ezért kérdeztem, hogy csak nem te vagy VV Csaba(?). :) De persze hogy nem, csak kérdeztem, brahiból. Akkor biztosan Pataky Attila vagy ;)
2012. márc. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

Nem, nem vagyok Pataky. Ha esetleg Bács-Kikun, Csongrád, vagy Békés megyei vagy, akkor nagy eséllyel tudhatod ki vagyok. :)


Egyébként igen, van egy ilyen szokásom, hogy szeretek mindennek utánanézni, de szerintem ez nem baj. :)

2012. márc. 13. 04:35
 35/37 anonim ***** válasza:
Nocsak :) Bács megyei vagyok, de így sem tudom ki vagy...esetleg ha kicsit pontosabb leírást adsz, lehet hogy ki tudom következtetni :)
2012. márc. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
Szerintem mindketto nagyon jo, de en akkor is egy kicsit jobban szeretem a Republic-ot.
2015. júl. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Egyértelmű hogy a Republic a jobb. Inkább úgy fogalmaznék

hogy népszerűbb és sokoldalú. 1994 után már rég túlnőttek a Bikini munkásságán. Miért ne lennének olyan képzettek, te miről beszélsz ?

Daczi Zsolt egy isten volt az tény, imádom a Bikinit is úgy

1989 és 1999 közötti korszak a legjobb. (Daczi-Gallai).


Üdv Tibi.

2016. jan. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!