Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a jobb? Bikini vagy...

Melyik a jobb? Bikini vagy Republic?

Figyelt kérdés

Mindig egy kalap alatt említik a két zenekart, pedig teljesen eltérő a kettő. A republic sokkal inkább pop zene, és a zenei megoldások is egyszerűbbek, illetve a zenészek sem olyan képzettek, mint a bikiniben. Republicban mikor hallottál olyan jó gitárszólókat/gitártémákat, mint, amiket Zsolti játszott a bikiniben?


Ez most félig szubjektív, félig szakmai vélemény a részemről, nem is akarom kifejteni bővebben, kíváncsi vagyok, ki melyiket preferálja.



2012. febr. 23. 02:20
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Ezzel vitatkoznék. Például a Republicban mikor hallottál olyan olyan szintű gitárjátékot, mint a bikiniben, vagy olyan gitárszólót, mint amit daczi zsolt játszott? Persze, nem minden a gitár, a billentyűk, a szaxofon is nagyon rendben van.
2012. márc. 6. 23:49
 22/37 anonim ***** válasza:
Úgy látszik azt akarod mindenkitől hallani, hogy a Republic a jobb, de akkor minek tetted fel a kérdést, hiszen gondolhattad hogy nem lesznek egyhangú vélemények :)
2012. márc. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

Nem figyeltél a válaszomra. :)


A bikinit preferálom természetesen.


És nem akarom azt hallani, hogy az egyik jobb, mint a másik, csupán kíváncsi vagyok, hogy ki melyiket szereti jobban, és ezt mivel indokolja!

2012. márc. 7. 02:39
 24/37 anonim válasza:
Ha ott voltál a miskolci opera rock shown vagy a kongresszusi központ beli klasszikus koncerten, akkor hallhattad volna az általad hiányolt gitárjátékot. Mondjuk ebből a szempontból Alapi itthon messze kiemelkedik.
2012. márc. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

De figyeltem :)


Ez látszik :)


Ezt értem én :)

2012. márc. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

"Ha ott voltál a miskolci opera rock shown vagy a kongresszusi központ beli klasszikus koncerten, akkor hallhattad volna az általad hiányolt gitárjátékot. Mondjuk ebből a szempontból Alapi itthon messze kiemelkedik."


Ha így közelítjük meg a dolgot, akkor e téren Angus Young is kiemelkedik a gitárosok közül :)

2012. márc. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

Alapi igencsak visszataszítóan nagyképű. És ezt úgy mondom, hogy zenéltem is együtt vele.


A kérdés, Alapi, hogy jön most ide, Angus meg aztán végképp a témába vág. :D :D

2012. márc. 8. 12:39
 28/37 A kérdező kommentje:
Mielőtt ezt félreértelmezné valaki ... igen, Alapi az ország egyik legjobbja, nincs kétség effelől.
2012. márc. 8. 12:40
 29/37 anonim ***** válasza:
Zenéltél vele? Csak nem te vagy VV Csaba? ;D
2012. márc. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:

Nem tudom ki az a VV Csaba, nem szoktam ilyen szennyeket nézni. Egyébként nem árulom el, hogy ki vagyok. :-)

Ez az oldal pont arról szól, hogy névtelenül felteheti mindenki a kérdéseit, és ez így szép!

2012. márc. 9. 01:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!