Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a jobb? Bikini vagy...

Melyik a jobb? Bikini vagy Republic?

Figyelt kérdés

Mindig egy kalap alatt említik a két zenekart, pedig teljesen eltérő a kettő. A republic sokkal inkább pop zene, és a zenei megoldások is egyszerűbbek, illetve a zenészek sem olyan képzettek, mint a bikiniben. Republicban mikor hallottál olyan jó gitárszólókat/gitártémákat, mint, amiket Zsolti játszott a bikiniben?


Ez most félig szubjektív, félig szakmai vélemény a részemről, nem is akarom kifejteni bővebben, kíváncsi vagyok, ki melyiket preferálja.



2012. febr. 23. 02:20
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt szeretem. A Bikinitől főleg az Adj helyet magad mellett c. dalukat, a Pepublictól meg a Szállj el kismadárt. De nem teszek a kettő között különbséget, nem is kell.
2012. febr. 23. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Egál.
2012. febr. 23. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Zenei szempontok alapján a Bikini jócskán übereli a Republicot.


Köszi a válaszokat, várom még a továbbiakat!

2012. febr. 23. 03:48
 4/37 A kérdező kommentje:

Egyébként első: Pont pont azt a két számot soroltad fel, amiket nagyon utálok :D


De ez csak saját vélemény :-)

2012. febr. 23. 03:50
 5/37 A kérdező kommentje:

Egyébként első: Pont azt a két számot soroltad fel, amiket nagyon utálok :D


De ez csak saját vélemény :-)

2012. febr. 23. 03:50
 6/37 A kérdező kommentje:

Bocsi, csak egyszer akartam írni, csak szarakodik az oldal :)


De ezzel nem megbántani akartalak, nehogy azt hidd :)

2012. febr. 23. 03:51
 7/37 anonim ***** válasza:
Szerintem a Bikini szakmailag magasabb szinten van mint a Republic, az egyértelmű. A Republic-nak viszont több slágere van mint a Bikininek. Mindent egybevetve, kb. egy szinten van a kettő.
2012. febr. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
a kettő közül a Bikini közelebb áll hozzám, de jobban szeretem élőben hallgatni, most lehet hülyeség, de nekem az albumokon túl "lebutított" a zene. bár alapból én karcosabb metal zenéket hallgatok, talán ezért érzem így, de a családban többen is nagy Bikini rajongók, ezért több koncerten is voltam. láttam a Republicot is élőben, nekem annyira nem jött be.
2012. febr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
Jó akkor melyiket szereted? Bikinitől pl a Közeli helyeken meg a Ki visz majd haza amik jók. Republictól a 16 tonna feketeszén és a 67-es út amik jók még.
2012. febr. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

Ezekkel az a baj, hogy már nagyon elcsépelt számok. Mindkét zenekartól pont a legelcsépeltebb számokat sikerült kiválasztanod.


Pedig, hát vannak gyöngyszemek a Bikinitől, pl: Úgy hiányzik pár dolog, Engedj be kérlek, Temesvári vasárnap

Meg hát szinte az összes Bikini szám király. Elég nagy baj, hogy az emberek nagy többsége, csak ezt az egy-kettőt ismeri, amiket páran felsoroltak itt. De sosem késő. :-)

2012. febr. 24. 02:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!