Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit tegyek hogy legyen jobb...

Mit tegyek hogy legyen jobb hangom? 14/F

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=Gd9OhYroLN0

Kb mint a Linkin Park-ből Chester Bennington-nak van persze tudom hogy ő így született hogy ilyen jó hangja van de azért kb olyan 80%-ra lehet "(hasonló)" természetesen inkább jobb hangot szeretnék szebb-et magasabbat,jobbat hallotam olyat is hogy fontos gyomorból megtanulni énekelni nem tudőből mert többig lehet bírni meg hangosabb lesz tisztább és szebb az éneklés!

kérlek segítsetek még csak 14 vagyok és inkább most akarom elkezdeni hogy felnőtt koromra könnyebb dolgom legyen és eltudjam érni az életcélom hogy énekes legyek egy bandában:)!

Előre is köszönöm



2012. febr. 22. 01:54
 1/6 étoile et lune ***** válasza:
Szia! Vannak arra szakosodott emberkék, akik meghallgatják az énekhangodat, és megmondják neked, hogy fel lehet-e javítani. Általában van rá esély. Ezután eljárkálsz énektanárhoz rendszeresen, és 2-3 év után már fogsz tudni szépen énekelni. Én ismerek olyan emberkét, aki a te korodban még úgy énekelt, mint akinek krumplit dugtak fel, most meg már együttese van, ,,nagy" magyar ,,celeb" lett.
2012. febr. 22. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 étoile et lune ***** válasza:
De amúgy van sok énekes, aki nagyon híres, pedig kábé hangja sincsen. Például a 30Y is ilyen, a stílusával nyert magának közönséget, nem egyszerűen a hangjával.
2012. febr. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ó köszönöm szépen! természetesen én a hangommal szeretnék majd mindent szinten nem valami elgépesített mit tudom én mi hanem tényleg szép hangot! és kb igen 3-5 év alatt feljavítani "(Jó,nagyon jó)-ra.

de köszönöm a tanácsot:)

2012. febr. 22. 20:42
 4/6 cicella válasza:
Ha nyers tojást felkeversz és megiszod az segít a hangszálaknak
2014. febr. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Komolyan segít????
2015. jan. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
fúj... akkor inkább maradok a nagy feró stílusnál
2017. júl. 4. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!