Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy lehet jobb énekléshez a...

Hogy lehet jobb énekléshez a hangom?

Figyelt kérdés

Én egy 14 éves fiú vagyok, és érdekel az éneklés, volt már hogy felvettem ahogy énekel, meghallgattam , és szörnyű volt..

Az a kár hogy engem ez érdekel, és szeretnék énekelni, de ehhez jobb hang kell, szóval hogy lehet jobb a hangom, énektanár nélkül?


2010. aug. 9. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Na.

A saját hangját mindenki szörnyűnek találja eleinte. Mondjuk én most is, de ennek dacára énekelek, mert az fun.

Az énektanárt nem fogod tudni megspórolni, ha jól akarsz énekelni. De előtte pár év szolfézs nem árt. Vagy közben.

Hát így.

Ha meg nagyon nem akarsz tanárhoz menni, énekelj sokat, vedd föl sokszor, hallgasd meg sokszor. Ezzel csk az a baj, hogy el lehet kanyarodni ilyen mocskos b*zi hangba anélkül, hogy észrevennéd, szóval csak óvatosan.

2010. aug. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2010. aug. 10. 21:18
 3/3 anonim válasza:

szívemből szóltál kérdező:):)

azt mondják Youtube-on vannak énekgyakorlatok,azokat nézegesd és csináld:)én is ezt fogom tenni

sok sikert,remélem összejön:)

14/L

2011. márc. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!