Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nem szeretik az emberek...

Miért nem szeretik az emberek Zoránt?

Figyelt kérdés

Eddig akárhány embert kérdeztem, mindenki azt mondta, hogy nem szereti Zorán zenéjét.

Egyszerűen nem értem miért. Szerintem nagyon szép hangja van, és gyönyörű számokat ír.



2012. jan. 2. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen korosztályban kérdezősködtél? Én ismerek nem 1 embert, aki szereti :)
2012. jan. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy 24 éves barátnőm, de még a 70 éves nagymamám is azt mondta, hogy a falra mászik tőle. És nem ők voltak az egyetlenek :D
2012. jan. 3. 00:36
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Nekem a szüleim szeretik, meg a munkatársaik közül is többen :) Szóval akkor nem tudom. Én nem szeretem, mert nem az én stílusom. Lehet, hogy később megfogom szeretni :)
2012. jan. 3. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem. És a környezetemben is sokan.
2012. jan. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Rsta ***** válasza:
100%
Én nem szeretem annyira, hogy otthon is hallgassam, de ha hallom valahol, akkor általában le tud kötni. Az igényesen kidolgozott zene és az értelmes szövegek miatt elnézem neki az orrhangú éneklést...
2012. jan. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

21 éves vagyok. Kiskoromban az ő zenéjére aludtam el. Hallgattam óvodás/iskolás koromban is. Aztán tinidzserkoromban áttértem a keményebb műfajokra. 14 évesen elkezdtem gitározni. Most ilyen öreg fejjel újra elkezdtem hallgatni. Némi gitártudással jobban tudom értékelni ezt a zenét, a lassabb számait is egyre jobban szeretem, zeneileg és szövegileg nagyon igényes, sok metafora, hasonlat van bennük, illetve sok jó ritmus, tempóváltás, harmónia, "rászólózgatás". A kicsit orrhangú éneklés, a többnyire moll hangnemű számok, meg a sok számban feltűnő harmónika sok embernek nem tetszik.

Én nagyon szeretem az ilyen alapvetően gitárra épülő, de mégis összetettebb számokat. És szeretem, ha egy szöveg szól valamiről! Még érettségitételbe is elmenne Zorán. :)

21/F

2017. dec. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6 nagyon igazad van! :)) Barátaimmal néha elemezgetjük a szövegeket. :D Nagyon szeretem Zoránt, zeneileg, szövegileg, "költészetileg" (bár az Dusán érdeme) De gyakran tapasztalom is, hogy korombeli (20on évesek ki nem állhatják) Nem tudom miért, a semlegességet meg tudom érteni, de hogy miért utálja valaki? Passz.

(Igaz, régen kifejezetten utáltam Máté Péter Érzés c. számát, most meg odavagyok érte... Az érzések fura dolgok. ;))

2018. márc. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem Zoránt, bár a korombeliek közül a legtöbben még nem is hallottak róla :)

17/L

2021. jún. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!