Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen kombót vegyek (basszusg...

FFDP kérdése:

Milyen kombót vegyek (basszusgitár)?

Figyelt kérdés
Most kezdek el basszusgitározni, de eddig szólógitároztam, vagyis nem a nulláról kezdenék. Már úgy készülök, hogy koncertezni is szeretnék. Ha próbálni megyünk, gondolom van ott erősítő, mi a helyzet a koncerthelyekkel? Jó ha van egy 50 - 60wattos erősítőm, vagy elég egy kis szobai is gyakorlásra, mert fellépőhelyen amúgy is van?
2011. dec. 4. 12:47
 1/2 A kérdező kommentje:
Keményebb zenék az alapvető írányvonal és minél olcsóbban szeretnék kijönni.
2011. dec. 4. 12:49
 2/2 anonim ***** válasza:
Én pl akárhova mentem koncertezni eddig, (és próbákra is), mindig a saját cuccomat használtam. Ha több együttessel koncerteztek együtt (gondolom eleinte még nem magatokban mentek:D) akkor biztos meg tudod beszélni, hogy adják már kölcsön, de szerintem egy zenésznek legyen saját cucca, mert így próbálni sem fogsz tudni :D 50ezer ft körül már kaphatsz koncertképes kombót
2011. dec. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!