Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mondanátok valami jó basszusgi...

Mondanátok valami jó basszusgitár kombót kisebb fellépésekhez?

Figyelt kérdés
én például kinéztem ezt BEHRINGER: BXL900A.Erről vab véleményetek?

2011. nov. 27. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, hallod, a behringer mindig is behringer marad..:D nem a hangminőséggel van a baj általában, hanem a tartóssággal. van aki kifog egy tök jó példányt, és évekig semmi baja, de van hogy ugyanabból a modellből egy másikat havonta vinni kell javítani, mert beszarik. Amit én javasolnék pl, Warwick take 12, vagy sweet 15, ezek megbízhatók, és klubkoncertre, kocsmákba, de még nagyobb helyekre is kihangosítani tök jó.
2011. nov. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

gallien-krueger. nekem is az van, 60ért sikerült vadi újat beszereznem, 15"ös hnagszóróval. basszusnál ugye előnyös , ha nagyobb a hangszóró, én azért kerestem nagyobbat. nekem ezt a tanárom ajánlotta. egész pontosan gallien-krueger backline 175. bitangul szól, dönthető is, csak cipelni kell hogy beszarsz :D

esetleg még a fender rumble-t ajánlom, csak az egy kicsit drágább kategória. a behringert szerintem nem túl jó, a marshall MB szériája is kicsit "műanyag" , bár a 15 wattos darab itthonra fülessel pont elég.

2011. nov. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és például egy ilyen [link]
2011. nov. 28. 15:36
 4/4 anonim ***** válasza:
ugyanaz csak kisebb, ha jól láttam. a gk-k mind jók.
2011. nov. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!