Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jó ez a fordítás?

Jó ez a fordítás?

Figyelt kérdés

Még nincs kész egészen... de eddig jó? Néha nem nagyon értem mit akar kifejezni azzal amit mond.


Welcome to a city that’ll bring you to your knee’s Üdvözlünk egy városban ami térdre kényszerít

It’ll make you beg for more, until you can’t even breathe még többért fogsz könyörögni az utolsó lehelletedig

Your blindfold is on tight, but you like what you see

So follow me into the night, cuz I got just what you need Szóval kövess az éjszakába mert nálam van ami kell neked

We’re all rollin’ down the boulevard, full of pimps and sharks

It’s a motherf-ckin’ riot, we’ve been dying to start

You better grab a hold cuz now you know your falling apart Jobban teszed ha megfogod és nem engeded el mert tudod hogy szétesel

You thought these streets were paved in gold Azt hitted ezek az utcák arannyal kikövezve

but there dirty and dark de igazából mocskosak és sötétek


[Chorus]

Been to hell! A pokolba jutni

I can show you the devil! Megmutathatom az ördögöt

Down you fell Lezuhansz a mélybe

Can’t hold yourself together Nem tudod magad egybe tartani

Soul to sell Egy lélek eladásra vár

Down here you live forever Itt fogsz élni mindökökre

Welcome to a world where dreams become nightmares! Üdvözlünk egy világban ahol az álmok rémálmokká válnak


In the belly of the best, I’m a wolf amongst sheep Én egy farkas vagyok a sok birka között

At the bottom of the hill, but at the top of the street A domb alján, az út végén

Above the boulevard, schoolyard, victim of deceit az utcán, az iskolában a csalás áldozatai

And your running hard, but this wolf it’s always at your feet Gyorsan futsz, de a farkas mindig a nyomodban van

Ya you’ve seen it all before, but the wolf’s outside your door Ezt már mind láttad de a farkas az ajtóba áll

And you’re old enough to run, you ain’t hiding anymore De már elég idős vagy hogy fuss, már nem bújkálsz tovább

Another victim of the star spangled banner of the street Egy másik áldozata az utca csillagos zászlójának

Now you’re in the world of the wolves Most a farkasok világában vagy

And we welcome all you sheep És mi az összes bírkát szívesen látjuk


[Chorus]

Been to hell!

I can show you the devil!

Down you fell

Can’t hold yourself together

Soul to sell

Down here you live forever

Welcome to a world where dreams become nightmares


[link]


You need to wake up and face it Fel kell kelned és szembenézned vele

So you can taste my reality Megízlelheted a valóságot

Now you’re stuck in this place you hate Most ottragadtál a helyen amit utálsz

And you came here so happily Pedig olyan boldogan jöttél ide

Then it made you lose your faith Aztán elvette a hitedet

And that’s what f-cked with your sanity

Say goodbye to your soul and say hello to your vanity Köszönj el a lelkedtől és üdvözöld a hiúságod

Hollywood is your friend, and the undead are your family Hollywood a barátod az Undead a családod

We’ll take you to the edge, and turn your regret into agony Elviszünk a határokig és átváltoztatjuk a megbánásodat gyötrelemmé

And I’ll never let you go, cuz I know you’ll come back to me És soha nem hagyunk elmenni mert tudjuk hogy visszajössz

I’m the reason you came here, I’m the American Tragedy Én vagyok az aki miatt idejöttél én vagyok az American Tragedy ← album címe


2011. aug. 3. 15:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!