Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerinted Wolf Kati teljesítmé...

Szerinted Wolf Kati teljesítménye tényleg csak a 22. helyre volt elég?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 00:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
A 22. hely azért durva, a maga kategóriájában sztem is a legjobbak között volt. Viszont a finneknek örülök, megértem ha a népeknek elegük van ebből a europop műfajból. Ez legalább egy kevésbé mesterkélt fülbemászó kis zene, tiszta élvezet volt a sok retrotrash után.
2011. máj. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Nem értem, hogy a finnektől hogyan kaphattunk 12 pontot? Hisz az nem is elcsatolt terület, vagy igen? :P

Wolf Kati mostmár jó ürügy, hogy a Jobbik kilépjen az Unióból...

2011. máj. 15. 01:17
 13/24 anonim válasza:

Nekem nagyon tetszett Wolf Kati produkciója, és szerintem is benne kellett volna hogy legyen az első 5-ben...

Bár én a svédeknek szurkoltam...úristen aranyos a srác :)

2011. máj. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

"Nem értem, hogy a finnektől hogyan kaphattunk 12 pontot?"

A finnek szeretik a magyarokat, mintha testvérnemzetnek tartanák, vagy ilyesmi. Gondolom ezért.

2011. máj. 15. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

azt meg kell hagyni h tegnap este tényleg elég gyengén szerepelt (magához képest)


Nem volt kirívóan jó a produkcuiója..

Ennek ellenére az első 10-ben kellett volna lennie

2011. máj. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

a magyar szavazatokat se értettem


Izland meg Görögország...pff

2011. máj. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
44%
Wolf Kati teljesítménye kb. a 22. helyre volt elég. A dal amit előadott, az jobb volt ennél. Csak én hallom úgy, hogy a hangja nem eurovizios dalfesztiválra, de még csak x faktorba se való? Ez egy nehéz dal, és hallgatása közben ez még inkább bebizonyosodott számomra. A fej- és egyéb magas hangok nagyon bizonytalanok, remeg a hangja, olyan érzésem van, hogy ez már a legmagasabb hang amit ki tud még énekelni, de ez is alig jön ki. A mély kezdés pedig ugyancsak nem valami hatásos, nem szól szépen, bár biztos izgult is Kati. A dal a maga műfajában tényleg jobb, mint egy-két másik ott az élmezőnyben.
2011. máj. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
IGEN, nem is volt nagyon jó szám, főleg hogy koppintás.
2011. máj. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

a 25 dalból legalább 5 koppintásnak hangzott


mert ismerős innen-onnan a dallamuk


attól még nem biztos h lopott a dal

2011. máj. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

A swéd gyerek dalának ritmusa nagyon ismerős, az biztos, hogy nem új.

Katinál több hiba is volt. Főleg az elején szinte semmit sem mozgott szegény, és az a ruha is csúnya volt, és a háttér? Az elején csak 3-an voltak a színpadon, de nézzük meg mondjuk a swéd gyerek hátterét. Kati előadása nem volt látványos, maga a szöveg sem egy hűha, egyedül a hangja volt jó. Persze ez nem a Kati hibája.

2011. máj. 15. 11:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!