Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerinted Wolf Kati teljesítmé...

Szerinted Wolf Kati teljesítménye tényleg csak a 22. helyre volt elég?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 00:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
NEM. Első 5-ben kellett volna lennie.
2011. máj. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

TOP 5 minimum.

De ezt a versenyt hívhatnánk kb euroszimpatizáns versenynek is.

2011. máj. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
2. igazad van, de ha itt tartunk, akkor miért utál minket kb. minden ország?
2011. máj. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Most néztem elöször és utoljára eurovizios nyavaját. Már nem nagyon emlékszem ki mit adott elő,de pl. Bosznia Hercegovina,Görögország és Oroszország produkciója nagyon nem tetszett,és még ők is több pontot kaptak,mint mi? Kati száma legalább hallgatható. Borzalmasan csalódtam ebben az egész "versenyben".
2011. máj. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Kb. az egy nyelvcsaládba tartozók , és a szomszédos „barát” országok szavaztak egymásra .Az ex Szovjet nemzetek egymásra körbe szavaztak. Minket meg mindenki utál Európában, szóval nem volt túl fair verseny. Ez rég nem arról szólt,hogy ki énekelt a legjobban,vagy kinek volt a legjobb dala.
2011. máj. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

A vokalistáknak fura volt a hangjuk a végén, ezt leszámítva nagyon jó volt! És a helyezéstől függetlenül jó a dal és Kati hangja is.


Az ilyen eurovizióra meg sztem többet nem kellene kimenni mert tök felesleges. Újra bebizonyosodott h mindenki utál minket Európában kivéve a finneket :)

2011. máj. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
76%
Finnország : IMÁDLAK :)
2011. máj. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát azok után, hogy tőlünk nem kaptak pontot a Finnek, így már az a szerelem se tuti:)
2011. máj. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Viszonzatlan szerelem ez :)
2011. máj. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de sajnos ahogy a 2. is írta, szerintem kb 30%ban függ az előadótól és 70%-ban az ország hírnevétől, barátaitól a végeredmény. Sajnos Magyarországot nemnagyon szereti senki, mivel nem épít ki kapcsolatot senkivel, mostanában meg főleg nem szeretnek mert csak rosszat lehet hallani rólunk (volt ez a médiatörvényes cécó, lemondták a Gödöllői Európai konferenciát is vagy mit) Szóval sajnálom szegény Katit mert nem az ő hibája..
2011. máj. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!