Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jrockot hallgatok. Titeteket...

Jrockot hallgatok. Titeteket is piszkálnak az emberek?

Figyelt kérdés
Már elég régóta japán rockot hallgatok.Az osztálytársaim folyamatosan b*ziknak meg tehetségtelen kislányoknak nevezi őket.Tudom hogy a visual kei egy szokatlan műfaj,és hogy az előadókat első nézésre lányoknak nézik.De szerintem ez egyfajta művészet,és azért ilyen szokatlan,mert nálunk nincs ilyen.Én nagyon szeretem őket...Csak már nagyon unom hogy nap mint nap agyon b*zizzák kedvenc együtteseimet.Próbáltam nekik magyarázni,hogy ez egy ottani stilus,és semmi köze nincs az emohoz,vagy bármi más hülyeséghez.Ha van itt jrock hallgató akkor kérem irjon.Előre is köszi:)
2011. máj. 2. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hallgatok jrock-ot,de ha nem gond kifejtem a véleményem. :D Magáról a zenei stílusról nem tudok nyilatkozni,mert nem ismerem túl jól,így nem is akarom megítélni. Ugyanakkor tudom mire gondolsz,mert voltam és vagyok is hasonló helyzetben ,csak éppen más zenei stílusok ,előadók miatt. Az emberek ilyenek sajnos. Amit nem ismernek,vagy aki nem szimpik nekik,az egyből b*zi. Szánalmas ez a hozzáállás,és megértem ha néha zavar,de egyszerűen ne foglalkozz ezekkel. :)

Én is hányszor megkaptam már,hogy Gaga egy elmebeteg és én is az vagyok ha hallgatom,vagy Adam Lambert miatt egy nyomorék b*ziimádó r*banc vagyok. :D Ezeken már csak röhögök. :) Nem is értem ezeket,miért nem mindegy hogy ki milyen stílusú zenét hallgat? A zene a lényeg,és mivel minden ember más,mindenki más fajta zenében találja meg önmagát. :)


18/L

2011. máj. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy kifejtetted véleményed.Tényleg sokat jelent,hogy vannak még normális emberek is a világon:)
2011. máj. 2. 15:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Én régebben J-rockot, mostanában inkább J-popot hallgatok. Mondjuk engem a zenei stílusom miatt nem, csak az animék utáni érdeklődésemmel szoktak csipkedni. Párszor elmagyaráztam nekik, hogy nem rajzfilmek, és nem hipnotikus hatásúak stb. Valakik megértették, a hülyék meg tovább is jó murinak vették, hogy cikiznek valakit. Nem törődöm velük, majd csak megunják. :)
2011. máj. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mana sama *-* válasza:
76%
hát nemszoktak még piszkálni miatta mert a nemtudják pontosan mert nemismernek de az sztem átlagos ha valakik ezzel probálnak elgyengiteni h hu ez nam átlagos és ami nemáltalgos akkor az már jo nemlehet sztem ez egyáltalán nem igaz szines a világ és mindenkinek más tetszik az megint más h én meg justin biebertől hányok hát igen kinek mi tetszik
2011. máj. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
engem mindig általában jf*szságnak és egyébnek mondják meg h miért hallgatok ijet ha magyar vagyok stb stb - azért bnőim és 1-2 ember rajtuk kivül elégéé elfogadnak viszont a töbiek -hozáteszem hogy ojanok akik amguk is eléggé érdekes stílusúak ha egyántalán van ojan nekik - mindig csezsegetnek és ez igy is fog maradni mert félnek töle és nem nyitottak az uj dolgokra :) de kitartás tutii ha lehtöbben csk irigykednek mert mi bátrak és egyediek vagyunk ^^
2011. jún. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát én is már elég régen benne vagyok a jrock mániában, és annyi év után is baszogatnak. Szard le őket, mi jrock rajongók összetartozunk, nem mindenki érdemes arra, hogy egyéni legyen , valakik csak bégetnek a többi után, érted?
2011. okt. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
szerintem ez elég szánalmas... az emberek nem hallgatják meg őket csak kinézetre megállapítják h ez b*zi meg ez tuti hülyeség... tényleg eléggé szánalmasak ezek az emberek...furcsa... énis hallgatom ezeket a zenéket is imádom is őket.. de ha valaki cikizi a kedvenc együtteseimet általában megkérdezem hogy hallgattak-e tőlük számokat? vagy tudnak-e róluk bármit is? mert csak azután mondják hogy ez sz*r ha már tudnak valamit...
2012. jan. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!