Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért piszkálnak így egyes fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért piszkálnak így egyes fiúk?

Figyelt kérdés
Szóval van mondjuk két fiú,akik elég határozottak meg vagányak,én meg visszafogott vagyok,és provokálnak,hogy én milyen durva,agresszív,stb. vagyok !! Közben nem is,és így indult mindkettővel az ismerkedés,utána meg kiderült,hogy tetszem nekik...De miért kell szivatni,mikor én teljesen nyugis vagyok?
2011. okt. 18. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel nekik, és valahogy magukra akarják vonni a figyelmedet, arra nincs vér a pucájukban, hogy odaálljanak eléd és a szemedbe mondják. 18F
2011. okt. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert ki akarják hozni belőled a vadmacskát. :)
2011. okt. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Milyen vadmacskát ?? :/
2011. okt. 19. 03:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos a mai világban (már aki) így mutatja ki,hogy tetszik neki az illető!


Annak idején,általános iskolában a fiú osztálytársaim cikiztek amiatt,hogy nagyobb volt a mellem mint a többi lánynak az osztályban. Egyszer mikor kettesben voltam az egyik sráccal(hozzáteszem aki a legbunkóbban piszkált)megkérdeztem tőle,hogy miért piszkált folyton?

Erre csak annyit mondott: tetszel nekem,és én így tudtam/tudom kimutatni..

2011. okt. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

*Nem tudtam,hogy mutassam máshogy ki..


Bocsi ez kimaradt!:)

17/L

2011. okt. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!