Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiúk mi alapján döntik el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk mi alapján döntik el, hogy egy lányhoz piszkálódás útján közelednek? Egyes lányok miért élvezik a piszkálódást?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
A fiuk azért, mert félnek a visszautasítástól és így, ha nem jön be, nem válnak nevetségessé. A lányoknál is lehet hasonló ok. Tulajdonképpen a kacérkodás egyik formája. Sokszor gyerekes.
2011. ápr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez sztem baromság ahogy van. én ha össze akarok jönni vele akkor nem piszkálom hanem ink kedves vagyok vele meg minden... azért piszkálódnak szerintem mert nem mer bókolni meg iesmi. nem hiszem egyébként hogy a lányok azt élvezik XD max hülyülés szempontjából
2011. ápr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert akkor harclni kell a fiúért és az izgi!
2011. ápr. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha jól néz ki a csaj akkor úgy valószinűbb, hogy igy felfigyel ránk. A jó nőnek meg sérti az egóját a piszkálódás, mert azt hiszi nem tökéletes. Szóval meg akar felelni annak a pasinak, aki piszkálja. A meggyőzés legjobb formája, hogy összejön a sráccal. Ilyen egyszerű :)
2011. ápr. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ismerőseim között, meg én is csak a haverokkal piszkálódunk.

20/L

2011. ápr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez éretlen fiúknál fordul elő. Főleg fiatalabb korban. Manapság ciki felvállalni az érzéseinket, így gúny mögé elrejtik azokat.
2011. ápr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!