Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért cseszegetnek, piszkálnak?

Miért cseszegetnek, piszkálnak?

Figyelt kérdés
13 éves fiú vagyok és az osztályomba állandóan piszkállnak engem.. Igaz nem tudom, hogy mi miatt, mert nem is vagyok se ducibb se semmi.. Önmagába jófejek részben, mert tudnak nomrálisak lenni, sőőőt, de sokszor piszkálnak, ellopják a cuccaim, igaz visszaadják, de mégis... Mit csináljak?
2011. okt. 24. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Vágj le nekik egy nagy sallert...
2011. okt. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 GomalFace ***** válasza:

Mert te is a lúzer kategóriába tartozol. Ez kisugárzás alapján megy. Ebből talán majd középiskolában tudsz csak kitörni. Ha elb@szod a lehetőséget, akkor majd egyetemen.

Ha azt is elb@szod, örök lúzerságban kell leélned az életed.

Én már csak tudom, 67 évesen, barátok és család nélkül. Az egyetlen pajtásom a zsebhoki... :'(

2011. okt. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
kapd elö a f.szod nekik és elmenekülnek hidd el
2011. okt. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
nem tudom engem is szoktak piszkálni,ellopják a cuccaim de csak hülyeségből.:D /ezért néha én is piszkálom őket/. De többnyire jól megvagyok az osztállyal lehet h nem volt a segítségedre. Amúgy én is 13 éves vaok és lány,engem am régebben piszkálta de csak azt is hülyeségből(elvileg) én nem nagyon foglalkoztam velük majd vissza adják ellőbb utóbb biztos csak nics jobb dolguk és kifognak vakit az osztályból :D mikor piszkálnak vagy izéket mondanak rám és már naon idegesít akk én is beszálok csak olyan izén szolok vissza azt békén szoktak hagyni mert nem tudnak mit vissza szólni (de ajánlom ne tedd mert megvernek a végén) :DDDD BOCSS HOGY ILYEN HÜLYÉN ÍRTAM. :(
2011. okt. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nyugi am biztos nem vernek meg hacsak nem olyanok :):D
2011. okt. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2. kommentelő: igen erre én is gondoltam, de nem tudom, hogy javíthatnék rajta :S
2011. okt. 24. 20:05
 7/7 GomalFace ***** válasza:
Második vagyok. Vicc nélkül, nálunk a suliba úgy lehetsz elit, ha eljársz kocsmázni, bebaszol, nem emlékszel semmire a tegnapból és legalább 5 tárgyból megbuksz. Nekem ez nem tetszett, úgyhogy inkább vesztes maradtam.
2011. okt. 25. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!