Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretitek Justin Biebert?

Szeretitek Justin Biebert?

Figyelt kérdés

Én imádom! Annyira helyes, olyan cukiii!!!! (L) Olyan édesen tud mosolyogni! :D A hangja meg csak úgy simogat!! Ha meglátom Tv-ben beleborzongok annyira szeretnék vele találkozni! Nektek mi a véleményetek a zenéjéről vagy akár a külsejéről?


L/14


2011. ápr. 9. 09:34
1 2 3 4
 31/38 anonim válasza:

Elolvastam...

Itt szo se volt arrol hogy mekkora gáz egy bu*i-ért rajongani.Sztem te olvasd el a posztot mégegyszer.

2011. ápr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
83%

Ha a Metallicat vetítenék minden nap ilyen szutyok gyerek csatornákon,1 hét alatt nekik is lennének 100 millió feletti nézettségük jutyubon.

Lehet,hogy sokan nézik azt a nyomorékot akit már fejbedobtak egy üveggel koncert közbe,de 1 millió utálja.

Inkább ismerjenek egy zenét ezren és utálja csak egy ember,minthogy nézzék százmillióan és kb a fele se szereti.

Szerintem akasztani való egy búzi justin bibőrke

2011. ápr. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Szívem akkor nem tudom mit olvasol... nem egy válasznak ez a tartalma;)
2011. ápr. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Az egyik válaszoló azt írta h provokációból írtam ki ezt a kérdést:annyit fűznék hozzá hogy eszembe se jutott hogy ezt vki annak veheti. Különben nem tom h mért b*zizzátok mikor soha nem látták még fiúval. Ja, és láttátok már hány barátnője volt? Gondolkodjatok el ezen kis féltékeny gyökerek! :)
2011. ápr. 16. 19:34
 35/38 anonim ***** válasza:
69%

Mégis mit vártál? B*zisnak tartják...nem kell annak lennie. Elég ha csak úgy néz ki. És igen...úgy néz ki. Örülünk ha neked tetszik...legyél boldog. Simogasson a hangja...Borzongjál ha meglátod. Legyél érte oda mert olyan helyes, olyan cukiii és oooolyan édesen tud mosolyogni. Még valami amit tudnunk kéne mélyen dédelgetett felsőszintű érzelemhullámaidról? Ha igen, írd meg nyugodtan mert ez itt, mint látod, oly sok embertársadat érdekli :)

És a válasz a kérdésedre:

Nem.

16L

2011. ápr. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Ááá, nem akarsz provokálni. Buta vagy, és titkolni sem tudod.
2011. ápr. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
72%

A válasz írója 47%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 23:44



A MetallicAnak sokkal több rajongója volt régen, amikor még tényleg értékelték a jó zenéket, csak most a homárság a divat.

2011. ápr. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

én veled vagyok :P

énis szeretem, mert cuki, helyes és sorolhatnám estig.

szóval, végre valaki aki nem utálja xd

2013. márc. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!