Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretitek Justin Biebert?

Szeretitek Justin Biebert?

Figyelt kérdés

Én imádom! Annyira helyes, olyan cukiii!!!! (L) Olyan édesen tud mosolyogni! :D A hangja meg csak úgy simogat!! Ha meglátom Tv-ben beleborzongok annyira szeretnék vele találkozni! Nektek mi a véleményetek a zenéjéről vagy akár a külsejéről?


L/14


2011. ápr. 9. 09:34
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Am, hallhatsz akár több 1000 rajongóról is ha csak egy magyar rajongói oldalt megnézel. Az egész világon meg több milliós rajongótábora van.
2011. ápr. 9. 16:46
 12/38 A kérdező kommentje:
Egyébként igen, nekiment egy forgóajtónak de mondj már nekem olyan embert akivel még soha semmilyen cikis dolog nem történt! Na ugye hogy nem tudsz?
2011. ápr. 9. 16:54
 13/38 anonim ***** válasza:
60%
Nekem különösképpen semmi bajom nincsen vele. Nem vagyok nagy rajongója, tetszik 1-2 száma. Nyugodtan lehet majd fikázni, hogy hogy bírom meghallgatni,de meg lehet..vagyis én elbírom hallgatni. Igaz nem ugrálok érte..de ez van.
2011. ápr. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
60%
most már tényleg csak szánni tudom azokat az embereket, akiknek ez bejön. ez a "zenének" nevezett vinnyogás. és az egészben az a legelkeserítőbb, hogy valószínűleg pár év alatt elfelejtik majd justinkát a szar számaival együtt, de majd jön a következő újonnan felfedezett tini sztárocska, aki tovább gennyesítheti a világ zenei ízlését.
2011. ápr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
54%
Az is elég szánalmas,hogy azt énekli hogy baby amig ő is csak egy baby.Na de mind1 van aki azért szeret meg egy zenét mert jól néz ki az énekes...nőjjetek már fel!!!
2011. ápr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:

A forgóajtós vagyok.

Velem is történt már cikis dolog, sőt ennél gázabb is. Nem azt szóltam le, hogy csóri nekiment az ajtónak, hanem azt mondtam, hogy láttam róla videót csak nem hiszem el hogy az ő volt. Nem tudom mikori, de én azon egy 12-13 évesnek kinéző kisfiút láttam. De ha nem annyi és ő szíved választottja, akiért megveszel, hogy egyszer találkozhass vele, akkor nem mondok rá semmi rosszat. Bár imádni nem nagyon lehet egy olyan embert, akit nem ismersz, mert az amit a tv-ben meg a klippekben látsz nem a valóság. :)

2011. ápr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
80%

keress valami értelmesebb egyedet a környezetedből.

a zenéjéről semmi jót nemtudok elmondani, pór, egyszerű hígitott igénytelen, slágerhajhász felkapott. pár év múlva a kutya se fog rá emlékezni. 2-3 éve volt a tokio hotel meg az emo láz, ez most lecsengett, a kutya se hall róla, most van dzsátinbiber meg lédigyagya meg mittudomén milyen felkapott agyzoknik.

hallgass inkább valami igazi zenét .

2011. ápr. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
16:53-as igazad van h nem lehet olyat igazán szeretni akit nem ismersz személyesen. De külsőleg naon tetszik és szeretném megismerni személyesen is. Am én se tom akk hány éves volt de azt igen, h most 17 éves.
2011. ápr. 11. 19:02
 19/38 anonim ***** válasza:

3 szó.

Tehetségtelen / Lányhangú / Búzi

Itt a jellemzés bővebben:

http://www.youtube.com/watch?v=Z7eLiwH-n7s

2011. ápr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
77%
Kislány még, nem tudom mit vártok tőle, egyébként kcisit provokálásból is irkál ilyeneket. Minedenesetre hogy a kérdésre is válaszoljak: Tehetségtelen, és a zsidk pénzt húnak belőle, hogy mostanság éppen egy ilyen kis nyálgép, férfinak pont nem nevezhető homár a sztár, mert a hozzád hasonló kislányok, akinek még nincsen kifejlődve a személyiségük, és mindegy hogy mi az, csak menő legyen, imádják. Sajnálom, ez az igazság, majd felnősz, és nem provokálsz direkt mindenkit, egyébként én személy szerint zenét hallgatok, nem pedig nyávogást, arra ott vannak a macskák, és nem kell hozzá se internet, se tv, se 5000 ezer egy cdre. aminek már kijött a 99-edik verziója, de még midnig az az 5 szám van rajta...:D
2011. ápr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!