Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretitek Justin Biebert?

Szeretitek Justin Biebert?

Figyelt kérdés

Én imádom! Annyira helyes, olyan cukiii!!!! (L) Olyan édesen tud mosolyogni! :D A hangja meg csak úgy simogat!! Ha meglátom Tv-ben beleborzongok annyira szeretnék vele találkozni! Nektek mi a véleményetek a zenéjéről vagy akár a külsejéről?


L/14


2011. ápr. 9. 09:34
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Hja, és még csak ennyit tennék hozzá. Egyébként meg a külseje undorító, de ha ez tetszik a mai lányoknak, akkor asszem megvérom amég lecseng ez a generáció, vagy nem tudom, de nekem ilyen kis ribik akiknek a melegek jönnek be, nem kellenek (nem rád értettem). Amúgy is csak komoly kapcsolatokban utazok, szóval nem ilyen melegeknek a rajongói...


http://www.youtube.com/watch?v=r0hfg1htnM4

2011. ápr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Ha ennyire szereted, akkor biztos láttad, hogy az a Baby a legtöbbet nézett videó a youtubon. Gondolom azt is láttad, hogy másodpercenként írnak. De ha ezeket láttad, akkor biztos azt is, hogy kétszer annyi dislike van, mint like, és a kommentek nagy részében búzizzák.
2011. ápr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

így se jó, de legalább elviselhető :D


http://www.youtube.com/watch?v=4bqRpXPy4kM

2011. ápr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
72%

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:43


Nagyon nagy ez a videó! :D Ozzy for president.

2011. ápr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
81%
utolsó: ennyi:D ozzy a legjobb:D nagyonnagy:D
2011. ápr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim válasza:
85%

Ő volt az első előadó akinek első lemezéről 7 száma is felkerült a Billboard Hot 100 listára.Övé a legnézettebb Youtube videó és kapott a legjobb előadónak járó díjat is valamint még Grammy díjra is jelölték.(mi a ...?! O_o )

Ez mind szép és jó de vegyük a tényeket.


Egy kanadai nyálgépről beszélünk kinek menedzsere mellesleg az egyik unokanővére férje valamilyen Scooter akinek közös vállalata van már egy jópár éve Usherrel.Így nem nehéz leflektorfénybe kerülni.Hogy mért ez a legnézetteb videó meg miért ennyire híres?:A földi lakosság 43%-a tinédzser.Tegyétek hozzá hogy a földi lakosság nagyobbik része nő.Így érthető hogy sokan szeretik ez a kis köcsög nyálgépet.

Másrészről saját véleményem szerint egy akkor még 15-16 éves gyerek ne énekeljen nekem a szerelemről.Szart se tud főleg ha sztárként élte életét.


A lényeg hogy annyi a gyökér ahányan szeretik(persze akik szavaznak is rá meg elmennek a kis drága koncertjére).A hangja meg..géppel dobnak rajta(kb 34%-ot ahogy hallottam ami annyit tesz hogy én énektudás nélkül is lehetnéz szoprán hang egy operaház énekkorusában) de majd mutál hisz még gyerek és akkor majd eltünik a föld szinéről, de ügyesen csinálja hisz addigra méggazdagabb lesz mint most.


A világ nagyrésze azért szereti mert számára vagy cuki(mint egy háziállat) vagy pedig menő(a sok kis 14 vagy az alatti csitrinek).

2011. ápr. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Utálom Justint, mert nem szeretem a zenéjét, irritál a hangja, és borzalmasnak tartom, hogy egy-két kislány mit művel....

viszont ennél már csak azt tartom undorítóbbnak, hogy egy-ketten közlik, hogy milyen gáz a "melegekért rajongani"

Fogalmatok sincs semmiről, itt b*ziztok, ezzel a szóval oltogattok... nem érzitek szánalmasnak?

Hát b*zd meg nekem is homoszexuális a kedvenc énekesem...ettől nem tartom magam gáznak, sőt a melegeket sem tartom gáznak...-.-"

2011. ápr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim válasza:
81%
Szerintem eltévedtél mert ez itt nem volt téma.Amugy meg ha olyan nagy gáz lenne akk a világ nagy része gázos mivel a Queen elég nagy rajongótáborra tett szert.
2011. ápr. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
ma 14:43 Ezt most nekem szántad? Mert akkor olvasd el még egyszer a válaszomat...:D
2011. ápr. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!