Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Esetleg valaki használta már...

Esetleg valaki használta már a gitárt pluginnal számítógépen?

Figyelt kérdés
Én épp ma próbálom először, és elég nagy, ilyen 185 ms késésem van, és minimum valami 40re birom levenni, de akkor is érezhető a késés, meg ott már romlik a minőség is, mert ezt a bufferek piszkálásával érem el... mit kéne tennem h ne késsen a hang?
2011. márc. 24. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen hangkártyát használsz, és milyen drivert?
2011. márc. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Daweee000 ***** válasza:
Alaplapi hangvezérlőből többet szerintem nem is nagyon tudsz kihozni, vegyél egy olcsóbb rendes hangkártyát, én pl Audigy 4-et vettem használtan 5K körül (nem az SE, a régebbi, SB610-es verziót, elvileg sokkal jobb mint az SE) és 10ms alatti értékeket simán tud hozni, persze egy ASIO driver alap minden esetben.
2011. márc. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát feltettem most egy ASIO drivert, és összesen 4 ms a késés, szóval ezzel már nincs gond... Most újabb probléma áll fent... Még mielőtt feltettem volna az ASIO drivert, elkezdett szórakozni velem a hangkártyám, és nem tudom mitől lehet ez. Csak balról kap jelet, a mikrofon és a line in bemenetnél is. Jobbról egyáltalán nem. Tudom, a mikrofon mono, de attól még eddig mindkét felén vette ugyanazt. Most meg ha arra állítom hogy CSAK jobbról vegye, akkor süket, szóval csak balról akarja venni, bármilyen programmal próbálkozok, sőt, amikor csak dumálok a micbe, hogy visszahalljam, tehát semmilyen program se fut, akkor is csak a bal hangszórón hallatszik, viszont ha zenét engedek, az rendesen megy stereoba. Már töbször újratettem többféle verzióját a driveremnek... egy egyszerű realtek HD kártyám van, meg laptopom...
2011. márc. 25. 14:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!