Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tudnám a gitártémáimat...

FFDP kérdése:

Hogy tudnám a gitártémáimat számítógépen tárolni?

Figyelt kérdés
Írok dalkezdeményeket és hamar elfelejtődnek :D Biztos lehet valami programmal (és kábellel) felvinni őket a számítógépre, nem?
2010. júl. 22. 12:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
az erősítődön van fejhallgató, vagy line-out kimenet? Vagy milyen pedálokat/effekteket használsz?
2010. júl. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
amúgy, végülis, ha elég ha "mezei" gitár hangon tudsz felvenni cuccokat, szólógitárról, sima gitárkábelt elég használnod, az egyik végét a gitárba dugod, a másik végére pedig teszel egy jack-dugó átalakítót (pár száz forintért lehet kapni), és bedugod a hangkártyán a vonalbemenetbe. Szólni fog:D
2010. júl. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szóval ha jól értem a gitárt bedugom és a másik végére (ami egy nagy Jack?) teszek egy olyan átalakítót, amitől olyan lesz a vége, mint a kisebb fülhallgatóknak és bedugom, mint egy hangfalat?
2010. júl. 22. 12:39
 4/15 Daweee000 ***** válasza:
bedughatod és felveheted, ha torzítás is kell ajánlom a guitar rig nevű progit, vagy ha elég lekottázni, és gépet visszahallgatni, akkor guitar pro.
2010. júl. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 hannibalking ***** válasza:
szedj valahonnan egy Guitar Pro 5-t (a 6 még nincs kint használható verzióban), és abba írd be mint tab.
2010. júl. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Guitar Rigben lehet egyszerre több gitársávot felvenni? Vagy valamely más progival?

És ehhez kell, hogy erős legyen a hangkártyám?

2010. júl. 22. 15:37
 7/15 Daweee000 ***** válasza:

A Guitar Rig önmagában csak az effektezést végzi, felvenni külön progival kell, pl: [link]


Egyébként igen, nem árt egy jobb hangkártya ASIO támogatással, különben késni fog a hang.


14:19-es válaszoló: hogy érted hogy nincs használható GP6? én már hetek óta azt használom.

2010. júl. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 hannibalking ***** válasza:
hát igen azzal a MAC adresses babrálással működik (ha azt nem akarnám végigcsinálni, már launchert is találtam hozzá), HA konkrétan hálózati kábelen megy a net a gépedbe. de mivel én wi-fi adapteren fogom, így nálam kilőve ez a fajta megoldás, így működésre sem tudom bírni. egyszer valahogy sikerült, de miután újraindítottam a gépet visszakrepált működésképtelenbe. amúgy teljesen jogos a megjegyzés, mert működőképes, csak nem minden esetben. :D
2010. júl. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Daweee000 ***** válasza:
nekem teljesen simán és egyszerűen ment egyszerű crack-el, amúgy nC-ről szedtem. Ha gondolod felnyomom Rapidra a cracket, nem tart semeddig.
2010. júl. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 hannibalking ***** válasza:
megköszönném hallode! :D
2010. júl. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!