Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Létezik-e, olyan program...

Létezik-e, olyan program amivel számítógépen keresztül lehet gitárt torzítani?

Figyelt kérdés
pl: Mikrofon bemeneten vagy vonalbemeneten keresztül rákötöm a gitárt a sz.gépre és torzit?! ha valaki tudja a választ kérem segitsen.
2010. ápr. 4. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Bármelyik DAW szoftverrel megoldható. Én például Abletonnal vettem már fel torzított gitártémákat egy tök alap szintetizátor distortion effekttel.
2010. ápr. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

jó hangkártya nélkül nem éri meg... és ha normálisan akarsz gitározni, akkor inkább rendes erősítőd legyen megfelelő effekt pedálokkal..

egyébként van, ismerősömnél próbáltam is, de igazán jó hangkártya hiányában, iszonyat szarul szólt..

2010. ápr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na igen, ahhoz, hogy ez normálisan működjön, erőmű kell. Één például egy 17 inches Macbook Pro-t használok zeneszerzéshez, és ennél szarabb gépet nem is javasolnék ilyesmihez...
2010. ápr. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!