Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Epiphone AJ-100 EB jó gitár?

Epiphone AJ-100 EB jó gitár?

Figyelt kérdés

[link]

Tehát, a helyzet a következő: március végén veszünk gitárt, és elkezdek tanulni gitározni /reményeim szerint/. És ez az egyik jelölt. De nem biztos hogy anyukám szánna rá ennyi pénzt, mert nem akarunk túl drágát venni, hogy ha csak néhány hónapos fellángolás lenne, vagy esetleg abba hagynám ha elsőre nem igazán menne.

A másik esélyes egy MSA gitár, az 14 ezer Ft tokkal, pengetővel, capoval és 1 csomag húrral.

[link]

De én fémhúrosat szeretnék, mert annak jobban tetszik a hangja /tudom hogy jobban megöli az ujjaim de vállalom/. De nem találok másik fekete fémhúros gitárt ami 10-18 ezer környékén van. Ha valakinek van ajánlata, örömmel várom.

És a véleményeket az epihone AJ-100 EB-ről is!!


2011. febr. 27. 19:46
 1/7 Daweee000 ***** válasza:

Akkor már inkább Cortot, abból is van fekete: [link]

MSA-t pedig végképp ne, pláne ha fémhúrosat szeretnél, de még a fémes MSA is a kerülendő kategória szerintem.

2011. febr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

értem, hát köszönöm szépen :D beszéltem anyukámmal és azt mondta hogy a határeste a 30 ezer Ft, úgyhogy lehet hogy a Cortot vesszük :) köszönöm az ajánlatot

de azért még várom mások véleményét is!!

2011. márc. 2. 11:20
 3/7 A kérdező kommentje:
*határeset xD
2011. márc. 2. 11:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe,vegyél egy ESPt.
2011. márc. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó ESP-t kapok maximum 30ezer Ft-ig?
2011. márc. 2. 17:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a legolcsóbb ESP: [link]
2011. júl. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi de már megvan a gitár!
2011. aug. 1. 20:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!