Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Cort X1 vagy Epiphone LesPaul...

Cort X1 vagy Epiphone LesPaul Special II EB a jobb gitár szerintetek?

Figyelt kérdés
Leginkább rockot és metalt játszanék rajta!
2010. ápr. 22. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha hasonló az áruk, akkor a Cort jobb. Lényegesen jobb ár/érték arányt képviselnek a gitárjaik, mint az Epiphone-ok.
2010. ápr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak pár ezer forint eltérés van köztük,viszont a cort tremolós,az epiphone fix húrlábas!(nekem a fix lenne jobb)
2010. ápr. 22. 20:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha kezdő vagy és olcsón akarsz használhatót akkor ajánlom az Epiphone Special 2-t!De ne keverd össze az epiphone special 2 gt-vel mert annak van "tremolója"!A gitár önmagában 39.990-ft ha jól emlékszem az eredeti floyd rose pedig 59.990 forinttól kezdődik! Tehát mit vontál le ebből a 100.000 forint alatti tremolósok használhatatlanok!Tisztelet a kivételnek!
2011. júl. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

És csak hogy a kérdésedre válaszoljak!

EPIPHONE Elvégre az Epiphone mégis csak a Gibson leényvállalata!Igazából a Gibson és az epiphone között van néhány külömbség de szerintem igazából csak a márkát kell megfizetni és hogy usa széria vagy kínai gyártmány! Persze ez nem mindig igaz!Az viszont igen hogy a "néhány külümbség"-be beleértem a hangzást és a készítést!Nem mondom hogy nincs külömbség a hangzásban mert van! De példaul a Gibsonok és az Epiphonok gyártása között is nagy külömbség van! Az Epiphonokat gépekkel gyártják és nem ellenőrzik! A Gibsonokat viszont egyenként készítik és szerintek nem minden részét géppel!És persze a Gibsonokat rengeteget tesztelik még a gyárban!

2011. júl. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na jó!

Be kell látnom hogy az utolsó pár mondatom nem skerült túl frappánsan de ez van!

Na!

Nem úgy értem hogy az epiphonokat nem ellenőrzik és nem tesztelik hanem hogy a Gibsonokat sokkal nagyobb odafigyeléssel gyártják!

Hát ezt akartam mondani csak nem tudtam normálisan megfogalmazni amiért utólag i bocsi:)!

2011. júl. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!