Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Epiphone Les Paul gitár-nyak...

Gdbillie kérdése:

Epiphone Les Paul gitár-nyak és hangszedő?

Figyelt kérdés
Az említett gitárról érdekelnének adatok. Pontosabban a nyakáról(és a hangszedőről) mivel az enyém eltört, és ezért szeretném kérdezni hogy cserélhető-e a nyak, milyen fából készült. A hangszedőmmel pedig az lenne a bajom hogy nagyon csúnya hangja tehát valszleg abból is újat kéne vennem, tehát ez mennyibe kerülne.
2011. ápr. 10. 16:39
 1/1 anonim ***** válasza:

hát...nyakat lehet cserélni,hangszedőt is,ennek az ára attól függ,hogy a nyak :1.Ragasztott-e,milyen fa,van-e használtan,csináltatni kell,vagy valami olcsó tömeg gyártott kópiát tudsz-e szerezni.Ha ragasztott,akkor drága lesz,de ezt meg tudod nézni,hogy csavarozva van vagy ragasztva,nem hinném,hogy testen átmenő lenne.


2.A hangszedők 5 ropitól egészen 50000 forintig vannak,ezek már hendméd modellek,csúcskat,de nem éri meg...főleg nem egy ilyen gitárba,25ezerből már két olyan piköpöt veszel,ami szól is valahogy...az enyémben két seymour duncan van,egyenként 25 rongy,de szerintem,amíg a gitár nem valami magas kategóriás holmi,addig nem éri meg bele tenni drága cuccot...ez igaz a nyakra is,mert egy 100000 Ft-os ragasztott nyak csere nem éri meg egy ugyanilyen árú gitárral...szerintem.remélem segítettem,de google a barátod,nézz utána...

2011. ápr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!