Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért útálja mindenki SP-t?

Miért útálja mindenki SP-t?

Figyelt kérdés
Én sem vagyok a rajongója, de az utóbbi egy évben mindekitől csak azt hallom h mekkora sz*r meg stb. Vajon a zenéje miatt, vagy a stílusa, vagy miért?
2011. febr. 27. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
én nem utálom - de nem is rajongok érte.
2011. febr. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Daweee000 ***** válasza:
72%
Mert egy tehetségtelen megcsinált bábu. De alapvetően nekem személy szerint nem is vele van bajom, hanem a mögötte álló csapattal, akik bármilyen szerencsétlenből országos szintű sztárt kreálnak, és hogy a zene maga másodlagos szempont lett. Közben pedig a minőségi zenét játszó zenekarok nem tudják fenntartani magukat.
2011. febr. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

'utálja'

Amúgy nem tudom. Én személy szerint nem rajongok érte, mint férfiért, de a zenéjét nagyon is szeretem.

2011. febr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%

leírom mégegyszer, ha törlöd az téged minősít.

mert egy nyálas popper köcsög.

2011. febr. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Thurston ***** válasza:
54%
Mert ha valamit sokan szeretnek, akkor divat lesz az is, hogy magadból hyülét csinálva vergődj lehetőleg mindenhol, hogy márpedig te mennyire utálod. Mintha befolyással lenen az életükre, vagy ilyesmi. Ja, szerintem is vicces.
2011. febr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Mert énekel, miközben hangja sincs, ráadásul lopott zenei alapokkal nyomult az elején.
2011. febr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz, hogy mindenki utálja. Én például életemben nem hallgattam meg tőle egy dalt sem. Számomra irreleváns...
2011. febr. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Mert egy köcsög. Ez a kib.szott igazság. A zeneipar mérhetetlen elkur.ulásának a jele hogy ő+Bieber egyáltalán mikrofon közelbe kerülhet. Az ilyeneket régen még takarítónak se engedték volna be a stúdiókba...
2011. febr. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Aha értem. Köszi a válaszokat. Am nyugi, nem törlök egy választ sem mivel egy szóval sem mondtam hogy én szeretem SP-t. Ez a te egyéni véleményed (16:06-os).
2011. febr. 28. 15:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!