Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miert utalja mindenki a...

Miert utalja mindenki a manelistakat?

Figyelt kérdés
Helo!En manelista vok de mindenki ugy lenez e miatt meg mindenki hogy fuj fuj fuj manele.De azzal senki sem torodik h nem vunk egyformak.Izlesek es pofonok.De oan xarul esik.Miert utal minket mindnenki?X(
2008. ápr. 27. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Mi az a manelista?
2008. ápr. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsi,nem gondoltam volna hogy nem tudod.Mnah mind1.Szoval a manele az olyan mint a csardas de megsem olyan csak hasonlo es roman szam.Mindenki utalja oket csak egy paran szeretjuk.X(Mostmar tudod mi az a manele?Jah es manelista aki a manelet szereti.:D
2008. ápr. 28. 08:27
 3/8 anonim válasza:
100%
En tudom mi az.,.Romaniaban van egy par ismerosom, es ott aztan nagyon elterjedt. En sem vagyok rajongoja egyaltalan, sot ugymond "utalom"...sorry ez az igazsag... De talan azert utaljak sokan mert olyan kifejezik az erzelmeiket, de kicsit talan tulzonak, meg tul mezes mazasak amit sok ferfi nem bir. Na meg egyes manelistak nagyon bunkok...olyan vaganyak akarnak lenni,d e szegenyek csak olyan parasztok...vulgarisak. mondom biztos nem mindegyik! Nem tudom....en ugy tudom ezert
2008. máj. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszi szepen hogy valaszoltal!En is manelista vagyok de nem haraxom azert amiket mondtal roluk mindenkinek ez a velemenye sajnos...
2008. máj. 8. 12:08
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Lehet, hogy azért mert olyanokat írsz hogy "oan", "xar", "vunk".
2008. jún. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kabbe!ha nem tudsz normalis valaszt irni akkor ne is irj inkabb!Bunko parasztja!
2008. jún. 27. 12:51
 7/8 anonim ***** válasza:

"olyan mint a csardas de megsem olyan csak hasonlo es roman szam" olyan zene amire tudod rázni a segged de több nem.Mert bőgetitek a zenéteket,ami nagyon idegesítő és mert a manelistak többsége cigány, és ugyebár a cigányokat is utálják...

[link] ez guta a nagy manelista. Amúgy magyarra fordítva amit "mond": A manelisták nem vannak hülyék"

2009. dec. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

1. nem tudom mi az, szerintem ez egy ismeretlen névtlen divatbaromság, de legalább nem tömegtermék.

2. ne törőggyé vele

3. majd ha 100 emberből legalább 2 ismeri szóljá

2010. júl. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!