Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért utálja mindenki a...

Miért utálja mindenki a Nickelbackot?

Figyelt kérdés
Nem kella z a válasz, hogy "mert sz-r." Mert azt már hallottam. Meggyőző okot kérek, hogy miért jó (és aki úgy gonolja), miért nem. Legalábbis, Én úgy vettem észre, hogy külföldön nagyon utálják. Vagyis, sokan. Miért van ez?
2010. aug. 6. 18:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem ok nélkül. Amúgy ez ki?
2010. aug. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Egy együttes.
2010. aug. 6. 18:34
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem nincs gondom velük. Legalábbis 2 számot hallottam eddig tőlük, az alapján semmi bajom velük.
2010. aug. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%

Nekem 2 ismerősöm is szereti.

Én speciel útálom, azért, mert más zenei körökben mozgok. :D

Amúgymeg még indok lehet, hogy nem divatos.

Meg mondjuk az a 2 lány is elég tréűl néz ki, aki kszeretik. xD :D

2010. aug. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hmm.. jó ok, hogy nem divatos.
2010. aug. 6. 19:07
 6/13 anonim ***** válasza:
Mert nem szereti mindenki a rockot. Eléggé divatos lett néhány száma mostanság, de én szeretem. Különleges helyet foglal a szívemben, mert ez volt az első banda, akit megszerettem és az NB után indultam el a rock és metál zene világába, amit nem bántam meg. Azóta is fanatikus metál rajongó vagyok, de az NB örökre kedvencem marad, még ha már nem is olyan gyakran kerül a lejátszómba.
2010. aug. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ki az a hülye akinek Nickelback nem tetszik?! Rohaadt jó zenéi vannak nagyon pörgősek! Nekem nagyon tetszenek!
2010. aug. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
én szeretem :)
2010. aug. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem ők a kedvenceim. :D Imádom őket, tetszik a zenéjük, és Chad Kroegernek nagyon jó hangja van.

15/L

2010. aug. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Az tény, hogy nagyon jó a hangja, de azt jó ha tudjátok, hogy kemény stúdiómunka és effektek eredménye, nem pedig a jó Isten ajándéka...

Amiért talán nem annyira közkedvelt a banda, az az egyhangúság. Én is sokszor kapok kedvet egy két számához, de azt be kell valljam, nem a kedvencem. Két fajta számot írnak, lassú, gitárbontás vagy zúzósabb, 4/4-ed ütemben nyolcadokat lepengetve. Ebben tényleg nagyon jók, de pl nekem ez kevés...

2010. aug. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!