Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez a gitár jó lenne egy 13...

Ez a gitár jó lenne egy 13 éves fiúnak?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 21. 10:57
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Vigyázol rá, nem okozol rajta nagyobb sérülést, és ha nem jön be a gitározás, akkor simán eladhatod minimális ráfizetéssel.
2011. jan. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Értem csak nem bizti hogy akad rá vevö.Meg ugy is lehet tanulni hogy énekböl semmit se tudok???menta kéz...
2011. jan. 25. 20:33
 23/24 anonim ***** válasza:

Persze, el lehet kezdeni, de erősen ajánlott, hogy segít neked valaki az elején. Nem feltétlenül tanár (bár az lenne a legjobb), de min. egy gitáros haver mindenképpen jól jön. Különösen a ritmus gyakorlása miatt, meg hogy merj mások előtt játszani. Persze az okatatóvideókkal is jól jársz, de az nem olyan, mint amikor ott ül veled valaki.

Meg mostantól figyelj ének órán, mert okosakat mond a tanár. :)


Az eladás miatt ne fájjon a fejed. Nekem eddig a 20k árfekvésű használt gitárjaimat max egy hét alatt sikerült eladni netes apróhirdetéssel, meg ismerősök közt.

2011. jan. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
köszi...Hát nekem nincs egy ismerősöm sem aki gitározna :S De köszi a válasz és éneken egy kicsit figyelni is fogok:P
2011. jan. 26. 16:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!