Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vennék a gitáromhoz erősítőt,...

Vennék a gitáromhoz erősítőt, csak nem tudom melyik lenne jó szerintetek?

Figyelt kérdés

Erre gondoltam: [link]

Lehangolt gitárhoz kellene olyan erősítő, ami bírja a torzítást. Vagy tudnátok ajánlani mást, ami nem is túl drága?


2011. jan. 6. 21:55
 1/2 anonim válasza:
Kezdéshez? Mindenféleképpen valami ismert márkát vegyél, a hitvány az mindig hitvány lesz, sőt idővel biztos lesz olyan, amikor nagyon nem kellene hogy szórakozzon, de tuti hogy fog... Szóval azért fontos, hogy kezdéshez kell-e, mert ha igen, akkor egy ROLAND 20W-30W bőven elég... ( Hozzáteszem, ebből egy 30W-os erősítő közel kitörheti az ablakodat, és 45-50e. Ft körül mozog ) Abban megbízhatsz... én kezdésnek egy 15W-osat vettem, még ma is megvan, kib'szott hangos tud lenni, nekem elhiheted. Torzítás tökéletes, bírja a strapát.
2011. jan. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Kezdéshez kellene, de akkor az ismertebb márkák közül keresek inkább. :)
2011. jan. 7. 09:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!